Ineta Puzaraitė-Žvagulienė kviečia padėti vėžiu sergančiam mažyliui

164852029 241ceb6d b993 43b4 8a4e 3267c2566df6

Žinoma moteris, šiuo metu auginanti trejų Barborą ir vienerių ankstuką Bernardą, nelieka abejinga ir kitiems vaikučiams.

Šį trečiadienį Ineta Puzaraitė-Žvagulienė bendraus su mamomis, atvykusiomis į labdaringą renginį. Žaidimų kambarys „Minimukų namukai“ mini 4-ąjį gimtadienį, tačiau šventę rengia 10 mėnesių mažyliui Martynui, kuris serga akies vėžiu.

Nors pačio jo gimtadienyje nebus galima sutikti, atvykę svečiai bus kviečiami prisidėti prie jo gydymui Šveicarijoje kartu su „Mamų unija“ renkamų pinigėlių. „Šis gimtadienis ypatingas tuo, kad šį kartą visas mūsų dėmesys yra skirtas tik vienam mažam žmogučiui, kuris vertas būti laimingas.

Su „Mamų unija“ draugaujame kiek daugiau nei gyvuoja „Minimukų Namukai“. Pati buvau savanorė ir lankydavau vaikučius ligoninėje, sveikindavau juos su gimimo diena, atnešdavau dovanėlių, pabendraudavau su jais ir jų mamomis. Tas mano vaikučių lankymas truko apie 1,5-2 metus, vėliau jo atsisakiau, nes tai be proto sunku – niekada nežinai, kokios būklės vaikutį rasi palatoje, kokios tą dieną bus jo ar mamytės nuotaikos ir pan. Viską išgyveni savyje, tad dažnai po apsilankymo tiesiog verkdavau automobilyje. Tad nenuostabu, jog „Minimukų Namukų“ veiklą siejame su pagalba vaikučiams“, – pasakoja žaidimų kambario įkūrėja Ina Zinkevičienė.

Teisininkės karjera iki motinystės džiaugusis moteris visgi nusprendė pasukti kitu keliu ir įkurti stilingą bei saugią žaidimo erdvę vaikams. Ina Zinkevičienė pasakoja, jog prieš penkerius metus susilaukus pirmagimio nesinorėjo sustoti, užsidaryti namuose. Taip nutiko, kad tuo metu teko vis dažniau lankytis mažųjų gimtadieniuose, tačiau nei viena erdvė nepasirodė jauki, švari ir saugi vaikams. „Šiemet kalbėdama su Egle Mėlinauskiene užklausiau, gal yra kokia problema, kurią reikėtų spręsti čia ir dabar, gal yra koks vaikas, kuriam reikia pagalbos. Paaiškėjo, kad kaip tik šiuo metu 10 mėn. Martyno gydymui Šveicarijoje reikalingos lėšos (apie 30 tūkst. eur. per metus). Taip pat labai džiaugiuosi, kad renginio jaukumu sutiko pasirūpinti žinoma mama – Ineta Puzaraitė-Žvagulienė“, – pasakojo renginio iniciatorė.