Jau suremontuotos palatos Santariškėse!

vaiku onkohematologijos skyrius 5742e99254505

Šiandien galime lengviau atsikvėpti – pusę metų trukęs 3-jų palatų remontas baigėsi! Turime modernias, komfortiškas palatas, kuriose ligoniukai turės savo atskirą vonią, virtuvėlę, patogias lovas.

Kai tavo vaikas serga onkologine liga ir patenki mažiausiai pusei metų į ligoninę, norom nenorom palata tampa tavo „namais“. Čia šeimos praleidžia kone visą savo laiką – juokiasi, liūdi, sveiksta. Todėl nuoširdžiai dirbome, kad palatos būtų kuo artimesnės namų aplinkai, kad ėjimas per ligą šeimoms būtų lengvesnis.

Palatų remontas būtų sunkiai įmanomas, jeigu neturėtume atsidavusių mūsų savanorių, kurie yra savo srities specialistai ir sutiko neatlygintinai padėti. Tai dvi mamos, kurios turėjo akistatą su vaiko onkologine liga ir projekte nuoširdžiai dirbo – architektė Agnė Makariūnaitė ir marketingo specialistė Akvilė Bašė. Projekto įgyvendinimui vadovavo ir viską savo rankose profesionaliai „laikė“ interjero specialistė, savanorė Sigita Stasiukynienė.

Dėkojame ir net 46-ioms įmonėms, kurios rėmė palatų remonto įgyvendinimą. Vienos įmonės dovanojo reikalingas medžiagas, kitos suteikė solidžias nuolaidas, trečios skyrė finansinę paramą. Dalį remonto išlaidų finansavome ir iš mūsų organizuotų projektų. Tai socialinė akcija „Reikia draugų“, vykdyta su prekybos tinklu „Maxima“ ir 13 gamintojų bei „Lukoil“ degalinių tinkle kartu su 10 įmonių įgyvendintas projektas „Palata – nebūtinai balta“. Prie palatų remonto prisidėjo ir organizacija „Airijos lietuviams rūpi“.

Esame nepaprastai dėkingi už šį reikšmingą nuveiktą darbą. Tai įkvepia nesustoti ir tik dar kartą parodo, kokie esame vieningi ir dosnūs tiems, kuriems šiandien gyvenimas siunčia išbandymą – sudėtingą ligą. Plačiau.

Rėmėjai. Atsisiųsti.

Už nuotraukas dėkojame portalui 15min.lt ir Lukui Balandžiui.