Parama Justinui nuo „Airijos lietuviams rūpi“

13240737 1016196035135950 2607352008042016116 n

Su dideliu dėkingumu siunčiame linkėjimus mūsų nuolatiniams rėmėjams ir pagalbininkams – organizacijai Airijos lietuviams rūpi. Jų organizuotas Kibinų savaitgalis, skirtas padėti sergančiam Justinui, sulaukė didelio pasisekimo. Renginio metu Justinui ir jam reikalingiems vaistams pirkti buvo surinkta net 5800 eurų. 

Štai kiek daug geradarių, kurie siuntė savo gerąsias mintis ir nuoširdžiai aukojo mūsų Justukui. Dėkojame Kibinų savaitgalio organizatoriams:

Ritai Lamsargytei Mockei, Jesentai Čalpanovai, Aistei Merkelienei, Loretai Račienei, Saulei Saulelei, Laurai Didjurgytei, Astai Vilimaitienei, Rositai Karosienei, Gitanai Merfeldienei, Aušrai Vekrikienei, Rasai Sedleckienei, Rūtai Mačiulienei, Ritai Aukštkalnei, Ilonai Advejevei, Ilonai Gončarenko, Indrei Kaminskei, Elena Kosai, Laurai Kučinskaitei, Jūratei Snitkaitei, Ingai Varkojytei.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą ir Ritai Pankūnienei, L.A.B.A.S pavasario šventės organizatoriams, įmonėms „Terra Lasertag Portloise“ ir „MV Transport“, parduotuvei „Nemunas Edenderry“, Round Bead (Vitalijai Vilkei), Dublino Mažajam teatrui.

Justas kartu su savo šeima taip pat labai dėkoja: „Mūsų visa šeima sako didelį AČIŪ. Esam sujaudinti jūsų gerumu, dosnumu ir jūsų palaikymu. Apkabiname kiekvieną atskirai ir visus iškart. Jūs nuostabūs. Ačiū!“