Kėdainiuose įvyko pirmasis mūsų fondo labdaros renginys

Iškilmingam labdaros renginiui Kėdainiuose buvo ruoštasi išties ilgai ir nuoširdžiai. „Mamų unija“ leidosi į kelionę po Lietuvą, kurios tikslas – sutelkti vietines miestų bendruomenes veikti išvien, padedant šeimoms, kurios susidūrė su pačia baisiausia – onkologinės ligos – diagnoze.
 
Renginio metu visas dėmesys buvo skirtas būtent Kėdainiuose gyvenančioms šeimoms ir pagalbai joms. Aukciono metu buvo surinkta 13 650 Eur, kurie pavirs realia pagalba, patenkinant su liga susidūrusių šeimų poreikius.
 
Skubame dėkoti partneriams, kurie širdingai sutiko skirti prizus aukcionui: juvelyrei Jurgai Gusarovienei, dailininkui Rolandui Žigoniui, krepšinio klubui „Žalgiris“, keramikei Jurgitai Grigarienei, dailininkui Arūnui Rutkui, tautodailininkei Rasai Černeckienei, dailininkei Žiedūnei Aleknaitei, dailininkui Sauliui Rudzikui, dailininkui Audroniui Vaidalauskui.
 
Tokio nuostabaus vakaro nebūtume suorganizavę ir be dosnios generalinio rėmėjo įmonės „Baltic Agro“ paramos.
Mūsų šilčiausi komplimentai skrieja ir ištikimiems bendražygiams, suorganizavusiems renginį – įmonei „Time 2“.
Už jaukią viešnagę dėkojame viešbučiui „Grėjaus namas“.
 
Vakaro metu „Tautvydo dvare“ susirinkę Kėdainių verslininkai, įmonių atstovai, menininkai ir krašto šviesuoliai ne tik mėgavosi puikiais dainininko Česlovo Gabalio ir Muzikos mokyklos auklėtinių pasirodymais, gardžia vakariene ir turiningais pokalbiais, tačiau išgirdo ir fondo „Mamų unija“ istoriją, misiją bei ateities planus, kuriuos įgarsino renginio vedėjai Nedas Stankevičius ir Indrė Stonkuvienė.
 
Į Kėdainius mes būtinai sugrįšime – čia užmezgėme tiek nuostabių pažinčių, buvome sutikti be galo šiltai, o ir pavasarį pasitikti tokiame gražiame, išpuoselėtame mieste mums buvo tikra dovana.
 
Be galo svarbu apie pagalbą vėžiu sergantiems vaikams kalbėti garsiai, drąsiai ir plačiai. Apsilankymą Lietuvos regionuose tikrai tęsime.