5-oji Silvijos kelionė

Silvijos kelionių skrynelėje į Šveicariją jau penkios kelionės.
 
Įspūdžiais dalinasi mažylės mama Ieva: „Vėlų antradienio vakarą Silvija parvyko iš penktosios – trumpiausios kelionės. Gydymo pradžioje mažiausiai savaitę tekdavo gyventi Šveicarijoje siekiant gauti paskirtas procedūras, tačiau šįkart viskas kiek kitaip.
 
Į Lozanos miestą atvykome vėlų sekmadienio vakarą ir jau sekančios dienos ankstų rytą lankėmės Jules akių ligų klinikoje. Klinikoje, kaip visuomet, Silviją pasitiko gerai nusiteikęs personalas. Prie viso to, sutikome visų gerai žinomą Gustuką ir jo tėvelius. Su Gustuko mamyte Ugne dažnai tekdavo pasikonsultuoti kelionės klausimais, buvo smagu gyvai pabendrauti, o labiausiai džiugino ir dar daugiau vilčių suteikė Gustukas, kuris savarankiškai keliavo šalia tėvelių, aktyviai domėdamasis ir tyrinėdamas jį supančią aplinką.
 
Silviją apžiūrėjo ir gydymą taikė garsusis profesorius Munier, kuris yra sertifikuotas oftalmologijos ir medicininės genetikos srityse. Be to, profesorius yra asocijuotas tyrėjas retinobastomos gydyme. Priminsiu, jog šis gydytojas yra išėjęs užtarnauto poilsio atostogų ir tik retsykiais lankosi klinikoje kaip konsultantas, taigi ir dar vienas pirmas kartas mums. Po ištyrimo Silvijos dešinei akytei buvo taikyta šaldymo terapija. Kairei akytei nieko daryti nereikėjo, taigi jau tą pačią dieną mūsų laukė kelionė link namų, dėl ko labai džiaugėmės“.
 
Dėkojame visiems, kurių paramos dėka Silvija gali sėkmingai tęsti akies vėžio gydymą Šveicarijoje. Kad galėtume ir toliau daryti gerus darbus vardan sergančių vaikų ir jų šeimų, kviečiame Jus deklaruojant pajamas skirti mums 1,2 proc. savo gyventojų pajamų mokesčio.