Ketvirtoji Adrijaus kelionė į Šveicariją

KETVIRTOJI ADRIJAUS KELIONĖ Į ŠVEICARIJA.

Adrijaus mama pasidalino tokiu laišku.

Labas, tie kas domitės mūsų istorija – laukiate naujienų.

Į Šveicariją turėjome skristi gruodžio pradžioje, tačiau Adrijus susirgo ir kelionė atsidėjo savaitei. Adrijus stiprus, greit pasveiko ir galėjom keliauti.

Skrydis praėjo, kaip paprastai be nesklandumų. Šįkart gyvenome ne šeimos namuose, kaip visada, o ne toli oftolmologijos klinikos, esančiame viešbutyje, kadangi šeimos namuose ne buvo vietų. Po skrydžio Adrijaus nuotaika buvo ganėtinai gera ir naktį užmigo greitai ir lengvai. Manau, nes atskridome ryte, ne vakare kaip iki šiol.

Po vizito paaiškėjo, kad vėžys yra sukontroliuotas. Šiuo metu antros chemoterapijos nereikia, kaip buvo numatyta. Mat pirmoji injekcija į akį suveikė puikiai. Šįkart gydytojas taikė lazerinį gydymą, sakė dabar to pakanka. Prof. Munier neatmeta galimybės, kad chemoterapijos gali dar prireikti, nes auglys gali atsinaujinti.

Grįžimas namo prasidėjo su nuotykais. Įsėdome ne į tą traukinį, važiuoti į orouostą, teko pavažiuoti su keliais traukiniais, kol pasiekėme tikslą. Nepaisant to, į savo lėktuvą nepavėlavome, tačiau skrydis neįvyko, nes jis buvo atšauktas. Taigi laukėme šešias valandas kito skrydžio. Su mažu vaiku yra dvigubai sunkiau laukti nei įprastai.

Namo grįžom! Nors ir vėlai naktį. Džiaugiamės maža pergalia, kad liga kolkas atsitraukė. Nors nežinia kaip bus ateity. Neplanuoju, nesvajoju, esu realistė šioje situacijoje. Dabar yra kaip yra, ateity – matysim.

Dėkoju visiems aukojantiems, besidomintiems mumis. Ievai, kuri šįkart palydėjo mus.