Ajus_Kai mažos rankutės apsiveja kaklą

Šiuo metu, kaip niekad, globojame net penkis vaikučius, kurių gydymas ir kelionės į Šveicarijos klinikas priklauso nuo visų mūsų, kurių tėveliai, dėka gerų žmonių, nukritus finansinei naštai, gali bent šiek tiek ramiau atsikvėpti.

Prieš kelias dienas trys mūsų mažyliai – Ajus, Adrijus ir Emilija grįžo iš Lozanoje esančių klinikų. Emilija ir Adrijus gydomi nuo piktybinio akių naviko (retinoblastomos), Ajaus atvejis – vienintelis Lietuvoje ir jo gydymui reikės dar daug pastangų.

Kiekvieną kartą su didele viltimi laukiame sugrįžtančių vaikų ir gydymo naujienų. Džiaugiamės net mažomis jų sėkmėmis ir liūdime, kai liga ilgesnį laiką neapsiduoda įveikiama.

Tačiau, žinome, kad visam penketukui tikrai pavyks, nes dėl jų pečius surėmę stovi būrys nuoširdžių žmonių, sunčiančių linkėjimus, sekančių vaikų istorijas, aukojančių.

Šįkart dalijamės Ajaus mamos, viltingu, pilnu padėkos laišku:

„“Sveiki Brangieji,

Sugrizome pagaliau i labai issiilgtus namus po beveik 2 menesiu keliones i Sveicarija.

Pas mus kaip visada pusiau geros naujienos. Dziugu, kad yra geriau nei buvo pries tai. Lietuvoje musu daktarai angelai sargai isgelbejo akyte ir transplantavo ragena, kad apsaugotu akyte, nes nezinia kodel, bet buvo staigus pablogejimas ir didziausias ACIU Kauno Kliniku akiu ligu skyriaus medikams uz viska ka del musu Ajuko darete ir vis dar darote. Kol gulejome ligonineje skubos tvarka atsirado Ajukui tinkanti ragena Sveicarijoje ir pazadejo saugoti kol mes atvyksime pas juos. Kai musu daktarai nusprende, kad yra saugu keliauti skridome i Sveicarija naujajai gerajai ragenos transplantacijai kuri yra tinkanti Ajukui. Operacija pavyko puikiai. Tik tas mazas vaikelio organizmas yra priesas prigyti ir neatmesti ragenai, tad musu kelias vis dar tesiasi. Aciu uz visu maldas ir finansine parama. Be jusu mes taip pat butume prazuve. Prasau visu nepamirsti musu ir kartais sukalbeti maldele, kad tas stebuklas greiciau musu Ajuka pasiektu.

Draugai, grupiokes, pazystami ir visai nepazystami zmones Jus nuostabus. Nemoku isreiksti zodziais to dekingumo kuri jauciu jums visiems. Jus darote stebuklus. Geruju zmoniu deka sunkiausiu metu ir zodis geras padeda eiti pirmyn, o finansine parama isgelbejo musu tiksla padeti Ajukui pamatyti si nuostabu pasauli.

Su meile, Ajuko seima“