Vakar Emilija su mama buvo dar Lozanos vaikų ligoninėje

Kai mažos rankutės apsiveja kaklą, rodos, širdis ištirpsta nuo Emilijos meilumo. Ji – tokia nepaprasta, džiaugsminga, miela, nors jau kurį laiką patiria sunkų gydymą nuo retos piktybinės ligos.

Vakar Emilija su mama buvo dar Lozanos vaikų ligoninėje, kur Emilija gydoma nuo retinoblastomos (akies piktybinis navikas). Mergaitei dar neprabudus po narkozės, mama suskubo parašyti mums žinutę ir pasidžiaugti.

Visuomet labai laukiame naujienų kiekvienam vaikui, grįžusio iš Lozanoje esančios vaikų ligoninės. Džiaugiamės kiekvienu jų sėkmingu žingsneliu. Šiandien galime pasidžiaugti Emilijos mamos žinute:

„Laba diena, Egle. Norėjau pasidžiaugti, kad profesorius Munier, jau prakalbo apie gydymą ir priežiūrą Lietuvoje. Jei viskas gerai, jei auglys toliau bus neaktyvus, birželio mėnesį bus paskutinis apsilankymas Šveicarijoje. O šiai dienai, po vizito ir apžiūros su narkoze, vėlgi viskas puiku, netaikė jokio gydymo. Nurodymai tokie pat, kaip ir ankščiau: klijuojame akį, treniruojamės ir laukiame kito vizito po 6 savaičių. Esame dar Lozanoje, neseniai parsivežiau Emilija iš operacinės, vis dar miega. Bet norėjau, kuo greičiau Jums parašyti ir pasidžiaugti. Rytoj namučių.