Knyga „Pasakų namučiai“

Rašytojai ir dailininkai susivienijo bendram tikslui – prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų išgijimo

„Pasakų namučiai“ – tai pirmoji mūsų fondo 2014 metais išleista knyga. Daugiau nei dvidešimt kūrybingų žmonių sutiko neatlygintinai parašyti bei iliustruoti pasakas, kad padėtų vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Visos lėšos, surinktos už parduotas knygeles, skiriamos „Onkologine liga sergančio vaiko šeimos namučių“ statybos pirmiesiems etapams.

Knygos „Pasakų namučiai“ sukūrimas patvirtino, kad padėti sunkiai sergantiems vaikams galima įvairiais būdais. „Pasakų autoriai ir iliustruotojai mažiesiems ligoniukams padovanojo savo gebėjimus ir kūrybą, neabejodami, kad Lietuvoje būtina pastatyti „Šeimos Namučius“, kuriuose vėžiu sergantys vaikai galėtų gydytis bei sveikti ne ligoninės aplinkoje kartu su visa savo šeima. Esame be galo dėkingi šiems talentingiems žmonėms, kad jie pasitikėjo mūsų idėja ir sutiko skleisti pagalbos silpnesniam žinią kartu“, – teigia paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ vadovė Eglė Mėlinauskienė. 

Anot jos, labai svarbu siekiant didelių tikslų, ne tik prašyti finansinės paramos, bet įtraukti į veiklą žmones, kad jie dovanodami savo laiką ir talentą prisidėtų prie pagalbos tam, kam jos reikia labiausiai. „Tikime, kad knyga „Pasakų namučiai“ ne tik atliks savo tiesioginę misiją – padės sunkiai sergantiems vaikams, bet ir įkvėps kiekvieną iš mūsų rasti laiko ir būdų, kaip atjausti ir padėti silpnesniam, ypač sergančiam vaikui“. 

Knygos kūrėjai džiaugiasi, galėję savo gebėjimus skirti kilniam tikslui. „Ne visi galime onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams padėti materialiai. Bet kiekvienas iš mūsų galime dovanoti tai, ką turime brangiausio ir, paradoksalu, nieko nekainuojančio: savo šilumą, savo gebėjimus“ – teigia teatro režisierė ir „A.K!art“ studijos įkūrėja Andra Kavaliauskaitė, parašiusi dvi pasakas knygai „Pasakų namučiai“.

Knyga buvo pristatyta 2014 metų „Vilniaus knygų mugėje“, 4-oje vaikų salėje, paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ stende. Po mugės knygą buvo galima įsigyti internetu, parduotuvėje „Gudragalvis“ (Vilniuje) bei e-parduotuvėje www.gudragalvis.lt. 

Papildoma informacija:

Kietas viršelis

136 puslapiai

21 pasaka ir 2 eilėraščiai

Kiekviena knygelė turi įsiūtą skirtuką su pririšta keramikine uogele.

Leidėjas: Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“

Išleista: 2014 metais, Vilniuje

Knygos kaina –  30 Lt/ 8,69 EUR parama vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.

Kokios pasakos apsigyveno knygoje „Pasakų namučiai“?

Beno Bėranto pasaka „Takučiu“:

Ingos Kliučininkės pasaka „Draugės“:

Andros Kavaliauskaitės pasaka „Ežiai – ne ežiai?“:

Beno Bėranto pasaka „Pabėgimas“:

Kur nuskrido Adelė ir Zigmas, sužinosite perskaitę visą pasaką knygoje „Pasakų namučiai“.

Už mažiesiems skaitytojams padovanotas įgarsintas pasakas dėkojame Andrai Kavaliauskaitei (teatro studija „made in soul“). Už įgarsintų pasakų muziką dėkojame multiinstrumentalistui Sauliui Petreikiui.

Knygoje „Pasakų namučiai“ rasite šias pasakas: „Draugės“, „Zuikis Gurmanas“, „Elzė, visų ilgšių užtarėja“, „Ežiai – ne ežiai?“, „Tylos vaistai“, „Pabėgimas“, „Takučiu“, „Vakaris ir pyragai“, „Skraidantis meškiukas“, „Pilkasis debesėlis“, „Berniukas Žirniukas ir Emilė“,„Naminukų prieglauda“,„Šešėlis“,„Kumeliukas ir pamestas batas “, „Pasaulio perėjūnas “, „Meškiukas žurnalistas“, „Ką sakė Kanopėlės širdis?“, „Naktinis drugelis“, „Netampyk žvaigždės už uodegos“.

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.