Kokia nuostaba atsirado Karolio veide, pamačius šią dovaną

Šią savaitę tikriausiai reikia pavadinti svajonių savaite, svajojome tyliai, svajojome garsiai, pildėsi vaikų ir Mamų Unijos svajonės.
Gimtadieniai daugumai žmonių, būtumėme maži ar dideli yra viena svarbiausių metuose švenčių metuose, juk šią dieną mes visi atėjome į nuostabų pasaulį švęsti gyvenimo!
Mūsų globojamuose skyriuose vaikų gimtadieniai jau seniai yra įgavę ypatingą prasmę, todėl šiuo metu net ir sunkiai galėdami pasiekti mažuosius didvyrius, pasitelkiame gerųjų nykštukų, dirbančių ligoninėje pagalba ir su vaikais susisiekiame laiškais. Tai ne bet kokie laiškai, o gimtadienio laiškai.
Kodėl reikia svajonių laiškus rašyti tik Kalėdų seneliui? Juk svajones neša ir gimtadienio fėjos ir burtininkai!
Per Kalėdas gali būti, kad Kalėdų senis ir sunkiai paneš visus dovanų maišus, juk ŠITIEK vaikų reikia aplėkti vos per naktį!
(Beje norėtumėme paminėti, kad svajonių fėjos ir burtininkai dirba visus metus, turi mažesnį apkrovimą ir gali panešti sunkesnę dovaną, skirtą būtent jubilijatui, tad belieka tik svajoti.)
Žinot kas įdomiausia? Kad dažnas vaikas, užpildęs šią anketa, pamiršta kad ją pildė būtent gimtadieniui ir kuomet burtininkai atneša dovanas, nuostaba būna didžiausia 😊
Taip padarė ir Karolis, 11 metų šventės proga kruopščiai užpildė Gimtadienio anketą. Tądien jis sėdėjo pamokose ir kaip tik vyko pertrauka tarp kitų pamokų, tad įžengėme į namus su didžiausia jo svajone – planšetiniu kompiuteriu.
Karolis irgi buvo pamiršęs apie pildytą anketą, kokia nuostaba atsirado vaiko veide, pamačius šią dovaną. Šypsena išsiplėtė iki ausų ir atplėšus įpakavimą išgirdome tik tylų “Ak..”
Tad šventiškai besišnekučiuodami prie svajonės ir skanaus Karolio mamos pavaišintu tortu, visi drauge mėgavomės pakavimo bei plančetės įdiegimo momentais.
Šie vaikai ypatingai verti visų svajonių išsipildymo, nes įkopti į tokias kalvas, per kurias jie eina, ne kiekvienas žmogus galėtų.
Džiaugsmingų ir kuo sveikesnių Tau Karoli metų, nuo visos didelės “Mamų Unijos” bendruomenės, tegu visos svajonės ir toliau pildosi!