Kiekviena Deimanto diena pažymėta iššūkiais ir begaliniu troškimu pasveikti

Kodėl Deimantas? Kodėl apie jį, jau penktus metus kovojantį su onkologine liga? Todėl, kad šiandien jo diena! Ir ne tik šiandien.
Kasdien, nes tiek laiko grumiantis su liga, praradus pilnavertę vaikystę ir paauglystę, reikia ypatingos stiprybės.
Kiekviena Deimanto diena pažymėta iššūkiais ir begaliniu troškimu pasveikti.
Namuose pasilikę dar trys šeimos vaikai – dvi sesutės ir broliukas labai ilgisi kaskart iš ligoninės sugrįžtančių Deimanto ir mamos.
Užpildytoje Mamų unijos gimtadienio anketoje Deimantas rašo, kad gimtadienį norėtų švęsti bet kur, tik ne ligoninėje, nes daug jų buvusių liūdnų, praleistų mažutėje ligoninės palatoje.
Ir draugų Deimantas beveik neturi, nes per ligos laiką, esant ilgoje atskirtyje, sunku išsaugoti draugystę. Išsękusios vaikino jėgos dažnai neleidžia daryti ir veikti kartu su bendraamžiais, pasivyti jų krepšinio aikštelėje, nors krepšinis mėgiamas Deimanto užsiėmimas.
Ligoninėje pažinau Deimantą kaip visuomet visur pagal jėgas dalyvaujantį ir noriai bendraujantį, atvirą vaikiną. Jo pirmas klausimas, užduotas pasitikus į skyrių ateinančią auklėtoją: tai ką šiandien veiksime?
Deimantai, su Tavo diena! Gera buvo Tave apkabinti, palinkėti stiprybės ir įteikti gimtadienio dovaną! Viena Tavo svajonių – sutikti gimtadienį namuose išsipildė. Antrą – turėti naują telefoną išpildėme mes – Mamų unijos fondas.
Deimantai, tegul visos, kaip ir šio gimtadienio, Tavo svajonės pildosi! Būk sveikas ir laimingas❤🌷