Gabrielė jau žino, kad reikia svajoti, nes svajonės pildosi

Pirmą kartą aplankiau Gabrielę jos palatoje. Mergaitė po sunkios galvos operacijos nevaikšiojo, sunkiai valdė rankas. Tuomet ir susipažinome. Mama papasakojo, nes Gabrielei vis dar sunku kalbėti, kad ji mokosi tik gerais ir labai gerais pažymiais, kad namuose jų laukia jaunesnis broliukas, tėtis ir augintiniai, kurių mergaitė labai ilgisi.
Dar prieš ligos diagnozės sužinojimą, kai Gabrielė namuose pasijuto prastai, anapilin iškeliavo trys jos augintiniai: papūga, šuniukas ir katinas. Taip mįslingai, vienas paskui kitą… prieš šv.Kalėdas…
Gabrielės pirmieji tyrimai ir kompiuterinė galvos nuotrauka medikų nuomone nieko gero nežadėjo. Tačiau, tos stebuklingos mūsų medikų chirurgų rankos!
Operacija pavyko taip gerai, kaip tik galima buvo įsivaizduoti ir tikėtis.
Nors Gabrielės liga gana reta – medulloblastoma, medikai džiaugiasi ir porgnozuoja pagijimą. Liga pasiduoda gydymui. O tai – svarbiausia.
Vakar Gabrielė jau pati, prilaikoma mamos, pasitiko mane skyriaus koridoriuje. Mergaitei vis dar sunku išlaikyti koordinaciją, bet noras judėti, bendrauti stipresnis už bet kokią negalią.
Mergaitė telefono pagalba nuolatos bendrauja su klasės draugais. Telefonu prisijungia ir prie nuotolinio mokymo pamokų.
Gabrielės rankos virpa, sunkiai pataiko ant telefono klavišų, o noras mokytis ir bendrauti – begalinis.
Po pirmo susitikimo su Gabriele atsisveikinau nieko per daug nežadėdama. Bet žinojau, kad palikau didžiulę viltį patogiai mokytis, neatsilikti nuo klasės draugų, pamokų.
Vakar įteiktas kompiuteris Gabrielei ir mums buvo viena prasmingiausių dovanų. Labai tikiu, kad Gabrielei bus patogu kartu su klasės draugais siekti žinių, bendrauti tol, kol vyks gydymas, o vėliau sugrįžus į namus.
Gabrielė jau žino, kad reikia svajoti, nes svajonės pildosi.
Gabriele, išsipildys ir kitos didelės Tavo svajonės – užaugus būti gydytoja ar astronome!
Nuoširdžiausias AČIŪ gerosioms fėjoms, išpildžiusioms ne vieno vaiko svajonę, bet ir šįkart panorusioms likti nežinomoms.❤