Kotryna su šeima dėkoja visiems aukojantiems

Ačiū, kad aukojate Kotrynos gydymui reikalingam tyrimui. Padėti mergaitei galite ir Jūs, pervesdami auką į sąskaitą:
LT 51 7400 0322 6692 3810, įrašant nuorodą „Kotrynai.

Nuoširdžiai linkėdami Kotrynai sveikti dalijamės Kotrynos mamytės padėkos laišku:

Kotrynos ir visos Junčų šeimos vardu, NORIME VISIEMS NUOŠIRDŽIAI PADĖKOTI: už labai malonų, puikų straipsnį 15min.lt kolektyvui ir autorei Dovilei Jablonskaitei, žmonėms, bendruomenėms, įmonėms UAB „Kaminta , UAB „Kamintos investicijos“, UAB „Grinbeta“, UAB „Grafija“, „West Express“ ir kt., kad nesate abejingi, palaikote, domitės, aukojat pinigėlius Kotrynos gydymui.

Šiuo metu esame ligoninėje, nes ligai atsinaujinus buvo pradėtas antras gydymo etapas. Baigėme trečiąjį chemoterapijos kursą, kurio metu pasireiškia įvairiausi negalavimai ir sveikatos dideli pablogėjimai. Priešakyje laukia dar ilgas ir sunkus gydymas: chemoterapijos kursai bei gydymas dendritinėmis ląstelėmis, kurioms aukojami pinigėliai. Tikimės, kad šis naujausias gydymas padės įveikti ligą ir suteiks kitiems sergantiesiems onkologinėmis ligomis ryžto nenuleisti rankų ir siekti, kad ir mūsų valstybėje žmogus gautų naujausią gydymą.              

Labiausiai norėtume padėkoti labdaros ir paramos fondui „Mamų unijai“ ir Jūsų organizacijoje dirbantiems žmonėms, už iniciatyvą, įdėtą darbą ir begalinį norą padėti, einant  vienu iš sunkiausių gyvenimo etapų. Linkiu kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, tvirtybės. Ačiū Jums už pagalbą…

Su pagarba,
Kotrynos mama Diana Junčienė