Nuolatinė parama iš Anglijos lietuvių

Dėkojame „Apgaubkime šiluma“ moterims, taip nenuilstamai jau keletą metų dirbančioms sergančių vaikų labui. Tai mūsų fondo ir tautiečių moterų, kurios gyvena Jungtinėje Karalystėje, bendras pagalbos vėžiu sergantiems vaikams projektas.

Beribei moterų meilei ir rūpesčiui nebaisūs jokie atstumai. Nuolat mūsų fondą pasiekia parama onkologiniams ligoniukams – sauskelnės, šlapios servetėlės, įvairios higienos priemonės, gražieji pleistriukai, pižamos, patalynė, žaislai, avalynė, rūbai, piešimo, lavinimo ir ugdymo priemonės ir kt.

Geraširdės moterys iš Anglijos nuolat siunčia siuntinukus mažiesiems ligoniukams į Lietuvą  ir rūpinasi, ar vaikučiams nieko netrūksta. Ši gerumo išraiška rodo, jog tik kartu surėmę pečius  ir palaikydami vieni kitus, kasdien kaip viena komanda dirbame tam, kad vėžiu sergantys vaikai turėtų tai, kas geriausia.

Nuoširdus AČIŪ gerų darbų Jungtinėje Karalystėje vedlėms  – Jūratei Armalei ir Živilei Zuokienei, kurios sako:

„Esam tiltas tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės, dėkojame visoms mūsų draugėms, pažįstamoms ir visoms mamoms bei jų šeimoms, kurios prisijungia prie mūsų. Taip pat dėkojame mūsų nuolatiniam vežėjui Tomui Mikavičiui už nemokamą paramos nugabenimą į Lietuvą. Ačiū visiems ir nepraraskime vilties, siųskime pozityvias mintis ir padėkime sveikti. Sušildykime savo meile ir apgaubime šiluma mūsų vaikus!“