Labdaros kampanija kviečia pasirūpinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų raida

,

Lietuvoje onkologinėmis ligomis kasmet suserga apie 100 vaikų. Jiems ir jų šeimos nariams tenka įveikti ilgą ir sudėtingą kelią per gydymo etapus iki pasveikimo, o šį kelią palengvinti jau daugiau nei 15 metų padeda labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“, kasmet paremiantis apie 300 vaikų ir jų šeimų. Kaip ir kasmet lapkričio mėnesį „Mamų unija“ kartu su greito aptarnavimo restoranų tinklu „McDonald‘s“ kviečia visus prisidėti prie pagalbos vėžiu sergantiems vaikams ir „McHappy day“ akcijos metu aukoti pinigus, kurie šiais metais bus skirti itin reikalingo ergoterapijos kabineto įrengimui „Mamų unijos“ reabilitacijos centre.

Labdaros ir paramos fondo „Mamų unija“ vadovė Justina Žukauskienė pažymi, kad ergoterapija yra vienas efektyviausių būdų įveikti su motorika, socialiniais įgūdžiais ir koncentracijos stoka susijusius iššūkius.

„Onkologine liga sergantys vaikai daugiausiai laiko praleidžia ligoninės palatose ir klinikų koridoriuose. Mes norime užtikrinti, kad jie taip pat turėtų galimybę patirti ir džiaugsmo akimirkų. Prieš metus kartu su „McDonald‘s“  pasirūpinome, kad Šeimos namuose atsirastų žaidimų aikštelė, o dabar norime palengvinti ir svarbiausių įgūdžių lavinimą. Ergoterapijos specialistai padeda neįprastoje ligoninės aplinkoje ilgą laiką praleidžiantiems vaikams formuoti įgūdžius, kurie yra itin svarbūs jų kasdienei veiklai“, – komentuoja J. Žukauskienė.

„Padėti žmonėms ir visuomenei, kurioje gyvename – vienas iš mūsų prioritetų. Džiaugiamės, jau ne vienerius metus būdami labdaros ir paramos fondo „Mamų unija“ partneriais ir kartu su „McDonald‘s“ lankytojais remdami onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas, kad sveikatos priežiūros paslaugas jie gautų lengviau ir patogiau. Kartu su savo lankytojais prisidėjome prie „Mamų unijos“ Šeimos namų įrengimo, praėjusiais metais paramą skyrėme lauko žaidimų aikštelės įrengimui, kur jau skamba vaikų juokas. Tikime, kad šie metai bus ne išimtis ir mums visiems kartu pavyks surinkti reikiamą sumą ergoterapijos kabineto įrengimui ir taip visi kartu padėsime vaikams kovoti“, – teigia „McDonald’s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski.

Prisijungti prie labdaros akcijos „McHappyDay“ šiais metais kviečia šūkis „Aukok ir padėk jiems kovoti su vėžiu!“. Aukoti galima per „McDonald‘s“ mobiliąją programėlę, kaip piniginę auką skiriant savo sukauptų taškų, aukoti grynaisiais pinigais į dėžutes prie prekystalių restoranų viduje ir prie „McDrive“ kasų, restoranų vidaus kasose, savitarnos kasose, tiesiogiai per labdaros fondo puslapį internete.  

„McDonald‘s“ labdaros akcija „McHappy day“ Lietuvoje rengiama nuo 2001 metų, o prieš metus vykusios akcijos metu drauge su restoranų lankytojais vaikų žaidimo aikštelės įrengimui „Mamų unijos“ Šeimos namuose buvo surinkta daugiau nei 10 tūkst. eurų.