Lieputės svajonė

“Daiktai ir dovanos yra malonus dėmesys, ir juos tikrai vertiname, tačiau ši padovanota emocija ir patirtis išliks Liepos prisiminimuose visam gyvenimui” (mama Eglė).
Ne paslaptis, kad vakai sergantys vėžiu tikrai sulaukia daug dėmesio iš įvairių fondų. Gerų žmonių dėka, visi galime išpildyti vaikų svajones ir padovanoti tai, ko jie labiausiai trokšta.
Todėl penkiametės Liepos mama Eglė visada primena dukrai, kad ši “atkeliaujanti dovanų gausa nenusileidžia iš debesų, kad dėkingumas yra vertybė”.
Bendraujant su mažaja Liepa, mergaitės gerumas iš tikrųjų matosi. Ji kupina dėkingumo, užuojautos ir šilumos. Piešdama svajonių piešinius ligoninėje Liepa nepamiršta ir savo draugės Martos, kuri turi regos negalią ir pati piešti negali. Todėl Liepa pirmoji griebia papildomą popieriaus lapą ir piešia svajones už Martą.
5-ojo gimtadienio proga, charizmatiškoji ir nuolatos besišypsanti Liepa, kaip ir bet kuri kita auganti mergaitė, dovanų norėjo gauti lėlių (šiuo metu ji renka LOL DOLL kolekciją). Tačiau mama pašnibždėjo, kad mergaitė yra be galo sužavėta delfinų. Taigi Mamų unijos draugų, Saugos tarnyba ARGUS dėka, nusprendėme kartu padovanoti Liepai gimtadienio įspūdį Delfinariume. Ten Liepa individualiame užsiėmime susitiko su Argus saugos tarnybos globojamu delfinu Argu. Pradžioje kiek nedrąsiai stebėjusi aplinką, Liepa vėliau įsidrąsino ir krykštaudama žaidė su delfinu, abu kartu taškydami vandenį.
Dėkojame Saugos tarnyba ARGUS už gražiai užsimezgusią naują draugystę. Tik Mamų unijos rėmėjų dėka, galime vaikams dovanoti nenusakomo dydžio emocijas, kylančias iki pat debesų!