Magnetinio rezonanso tyrimo išvadų vis dar nesulaukė Martynas

Prabėgo 10 dienų ir vėl dalinamės naujienomis.

Magnetinio rezonanso tyrimo išvadų vis dar nesulaukėme. Mūsų vizito dienos vakare turėjo būti rengiamas konsiliumas ir aptariami rezultatai, o išvadas atsiųs vėliau. Vis nerimastingai po tos dienos žvilgčioju į telefoną ir bijau, jog paskambins šveicariškas numeris ir praneš, kad tyrimo rezultatai blogi. Tikėkimės taip neįvyks.

Akių klinikoje sekėsi gana neblogai. Po apžiūros pasitarimų kabinete susitikau su prof. Munier, kuris buvo neblogai nusiteikęs ir pasakė „tumor looks good“ (angl. auglys atrodo gerai). Šį kartą auglio nelietė, tik kreoterapija (šalčio terapija) gydė akies periferiją, ten prieš tai buvusį vizitą buvo pastebėti nauji dariniai.

Po gydymo akytė vėl sutinusi, kruvina ir be galo skausminga. Po narkozės mažylis šį kartą vėl atsigavo tik sekančią dieną, o visą naktį budinosi iš skausmo kas pusvalandį.

Kitas vizitas numatomas tik po mėnesio. Atrodo turėtų būti puiku, kad galėsime šiek tiek atsikvėpti nuo dažnų vizitų, tačiau žinant, jog po paskutinės tokios ilgos pauzės rezultatai buvo blogi yra labai neramu.

Šį kartą tiek naujienų. Linkėjimai nuo Martyno.