„Mamų unija“ „Vaikų šalyje“

68840337 1895507853928502 7951522763267637248 o

Lapkričio 22-24 d. labdararos fondas vėžiu sergantiems vaikams „Mamų unija“ Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO vadovų kvietimu dalyvavo specializuotoje parodoje „Vaikų šalis 2019“. Pasak fondo prezidentės Eglės Mėlinauskienės, ši paroda, kuri jau 25 metus augina meilę, atsakomybę, žmogų ir šeimą, dar kartą įrodė, kad Lietuvoje gyvena nuostabios šeimos, kurioms nesvetima atjauta ir pagalba jos stokojantiems.

„Esame dėkingi Litexpo už svetingumą ir jau kelerius metus besitęsiančią draugystę su „Mamų unija“. Mums tai milžiniška pagalba pristatant fondo veiklas ir mūsų fondo veiklas papildančią naują kryptį – socialinį verslą“, – sako E. Mėlinauskienė.

Pasak jos, Lietuvoje dar tik pirmuosius žingsnius žengiantis socialinis verslas susilaukia vis daugiau žmonių dėmesio ir supratimo. Tuo fondo mamos įsitikino Litexpo vykusioje parodoje. Parodos svečiai ir dalyviai smalsiai diskutavo apie fondo veiklas, teiravosi apie prie vaikų ligoninės augančius „Šeimų namus, kaip jie bus išlaikomi ir kas tuo rūpinsis.

„Parodoje pristatėme mūsų fondo ruoštą kavą ir arbatą namams bei įmonėms. Taip pat supažindinome su kitais produktais, kurie mūsų fondui padės judėti į priekį ir atlikti tas veiklas, kurioms reikalingi finansai. Visame pasaulyje, ypač išsivysčiusiose šalyse, socialinis verslas padeda išspręsti klausimus, kurių nepajėgia išspręsti tų šalių vyriausybės, tačiau sudaro sąlygas fondams sugeneruoti lėšas projektams, kurie nukreipti į tą visuomenės dalį, kuri negali savimi pasirūpinti“, – sako fondo „Mamų unija“ prezidentė.

Pasak jos, fondui „Mamų unija“ šiandien aktualu taikyti novatoriškus principus ir kurti produktus, paslaugas, kas leidžia fondui ženkliai prisidėti prie socialinės bendrystės didinimo, naujų darbo vietų kūrimo ir finansinės nelygybės mažinimo.

Eglės Mėlinauskienės teigimu, fondas auga ir jau gali inicijuoti socialinį poveikį ir naudą visuomenei, nes uždirbtas pelnas pirmiausiai yra naudojamas socialinių tikslų įgyvendinimui, t. y. reinvestuojamas į fondo veiklos plėtrą, „Mamų unijos Šeimos namų“ ir kitas labdaringas veiklas.

„Mes džiaugiamės, kad mūsų gausų būrį dalyvių papildo idėjų nestokojančios organizacijos, žengiančios koja kojon su laikmečiu ir visuomenės poreikiais. Mums didelė garbė, bet tuo pačiu ir pareiga, užtikrinti, kad mūsų lankytojai gautų kuo daugiau informacijos apie pridėtinę vertę kuriančius produktus, kurie stiprina mūsų valstybę ir visuomenę“ – sako projekto „Vaikų šalis“ vadovė Indrė Reimorienė.

 

76267508 2564057947016410 4090829038019411968 n