Martynas

Martynui penkeri. Berniukas akies piktybinę ligą gydosi vos ne tiek pat kiek gyvena.
Kartais pagalvoju apie Martyno ir jo tėvelių stiprybę, kantrybę. Kaip tiek laiko išlaikyti viltį ir tikėjimą?
Turbūt daugelis žmonių, nepatekę į panašias situacijas, net nesusimasto apie begaliniai didelį galios šaltinį, slypintį žmoguje. Ypač kai tai liečia mūsų vaikus.
Martynas yra mūsų herojų herojus. Berniukas skaičiuoja penktus ilgo, sunkaus, bet viltį teikiančio, gydymo metus.
Linkėdami Martynui ir jo tėveliams sėkmingo sveikimo ir vilties dalinamės berniuko mamos Mildos paskutinės gydymo kelionės Šveicarijoje patirtimi:
„Sveiki,
Praėjo dar viena kelionė. Iki jos spėjome susitvarkyti dokumentus ir pratęsti finansavimą už gydymą. Dėkojame KMUK, VLK ir SAM darbuotojams, padėjusiems pratęsti apmokėjimą penktiesiems metams. Taip, taip, penktiesiems. Suskaičiavome 4 pilnus metus gydymo, tad pradedame skaičiuoti po truputėlį iki penkių. Niekas net negalėjo tikėtis, jog mūsų gydymo kelias užtruks tiek daug laiko. O pradžioje naiviai vylėmės, kad teks keliauti tik porą metų. Ech. Likimo vingiai nežinomi.
Taigi, apie patį vizitą. Prieš kelionę įsigijome bilietus į skrydį, susitvarkėme tvarkaraščius, nakvynę ir t.t. Eilinė kelionė, tad viskas žinoma ir lengva. Bet, 2 dienos iki skrydžio gavome žinutę, jog mūsų vizitas perkeliamas keletą savaičių į priekį. Šiaip ne taip, pavyko susitarti, kad mums nepakeistų apsilankymo datos. Tačiau buvo sąlyga – Martynui atliks apžiūrą be narkozės.
Nuvykus į ligoninę vizito dieną neturėjome palatos, tad visą dieną lūkuriavome ligoninės koridoriuose. Apžiūrą be narkozės pavyko atlikti ryte, tačiau atsakymo teko laukti visą dieną. Visą ta laiką Martynui nebuvo leista gerti ir valgyti, nes prastų rezultatu atveju būtume gavę gydymą.
Galų gale sulaukėme susitikimo su prof. Munier. Apžiūros metu pakitimų nerado. Šiek tiek suvargę, bet sulaukę gerų žinių iškeliavome namo.
Beje, galime pasidžiaugti, kad Martynas, su akyte mato net antrą eilutę nuo viršaus! Stebuklas, žinant, jog jis net neturi akies centro. Ir viskas tik sunkaus daktarų darbo ir akies klijavimo dėka.
Ačiū visiems prisidedantiems prie kelionių išlaidų finansavimo. Be jūsų nebūtume tiek daug pasiekę.
Sekantis vizitas po poros mėnesių. Linkėjimai ir daug šypsenų visiems nuo Martyno!“
Nuoširdžiai dėkojame visiems geradariams už suteiktą galimybę Martynui ir jo likimo draugams sveikti nuo retos ligos – akies piktybinio naviko.
Vaikų gydymą galite paremti periodine parama arba auka:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Įmonės kodas: 302288579
„Swedbank“, AB
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
A.s LT 77 7300 0101 4079 5625
Paypal: egle@mamuunija.lt