Martyno liga tęsiasi jau dvejus metus

Jau ne vien kartą esame pasakoję, kad nuo onkologinės ligos diagnozės iki visiško vaiko pasveikimo gali praeiti nemažas laiko tarpas. Ką per tą laiką tenka išgyventi šeimai, turbūt geriausiai žino ir jaučia tik pati šeima. Mes būdami šalia galime tik padėti, palaikyti, atjausti, suteikti viltį.

Martyno liga tęsiasi jau dvejus metus. Per tą laiką Martynukas iš mažo kūdikio išaugo į guvų, mielą berniuką, jau spėjusį patirti ilgą ligos gydymą.

Berniukas grįžo iš dar vienos akių retinoblastomos (akių piktybinis navikas) gydymo kelionės iš Šveicarijoje esančių Lozanos klinikų.

Dalijamės Martyno mamos žinute:

“ Sveiki, Nesenai grįžome iš vizito, tad dalinamės naujienomis. Šveicarijoje vaikams iki 5 metų laikinai covid-19 testas nebėra privalomas. Džiaugiamės, kad galėjome sutaupyti laiko ir pinigų, reikalingų kelionei, šį kartą. Taip pat pagaliau atsinaujino tiesioginis skrydis į Šveicariją, tad dar labiau sumažėjo mūsų kelionės kaštai. Tiesa, Šveicarijoje vėl atnaujinti ribojimai dėl viruso plitimo ir parduotuvėse, viešąjame transporte vėl privalomas kaukių dėvėjimas. Po apžiūros gydytojai pranešė, kad auglių reakcija į tiesioginį chemijos sušvirkštimą yra labai gera. Norėdami sunaikinti likučius akytėje pakartojo dar kartą chemijos dūrį į akies obuolį ir papildomai gydė lazeriu. Kita kelionė numatyta po menesio. Rugpjūtį pradėsime trečiuosius gydymo metus Lozanoje. Labai tikimės, bent trečiaisiais metais auglių situacija stabilizuosis ir pagaliau vizitai taps retesni. Martyno savijauta po procedūrų puiki. Linkėjimai nuo Martyno! “

Martyno ir kitų, užsienio klinikose besigydančių vaikų, kelionės, apgyvendinimo išlaidos finansuojamos iš geros valios žmonių aukų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems geradariams palaikantiems, aukojantiems, padedantiems sveikti fondo globojamiems vaikams.