Mažosios Emilijos mamos žinutė, po vizito Šveicarijos klinikose

Šį vakarą dalinamės akimirkomis ir jautria mažosios Emilijos mamos žinute, po vizito Šveicarijos klinikose.

Neseniai prabudusi po narkozės Emilija sako,, Žinai, jei būtų mano stebuklingos ašaros, iškarto pasveiktu mano akis“.

„Laba diena, mūsų kelione į Lozana praėjo sklandžiai. Vykome tik dėl apžiūros, be narkozės. Bet kai apžiūrėjo paaiškėjo, kad Emilija pradėjusi prasčiau matyti, taip pat padarė begalę akytės nuotraukų ir vienoje iš jų aptiko, kad navikas aktyvėja. Dėlto kitai dienai Emilijai skyrė narkozę su gydymu lazeriu.

Profesorius, apžiūrejas Emiliją narkozėje, paaiškino, kad auglys aktyveti pradėjo maždaug prieš 2 savaites, tad čia tik pradžia ir nėra dėl ko nerimauti. Nuramino, kad nepavėlavome ir turime išlikti pozityvūs, bandys užkirsti kelią plisti toliau injekcijų dėka. Jei būtų mėnesis ar du pastebėta vėliau, auglys galejo supiktybėti. Šiuo metu dar esame Lozanos klinikoje, Emilija bando atsigauti po narkozės. Žinoma, šiek tiek nuliūdino tokios žinios, bet nepaleidžiame pozityvo ir keliausime toliau sveikimo link.

Kita kelione turėjo būti po 2 mėnesių, tačiau su tokiomis aplinkybėmis, keliausime į Lozanos klinikas po 3 savaičių. Didžiausias liūdesys Emilijai, kad grįžę į Lietuvą turėsime krantinuotis 2 savaites namuose atskirai nuo tėčio ir brolio, o po to vėl keliausime. Emilija labai liūdes, kad negalės eiti rugsėjo 1d į darželį(darželį ji be galo myli ir issiilgusi darželio draugų), o brolis pirmą kartą pradės lankyti darželį be mamos palydejimo. (nebent kažkas keisis)“

Linkėjimai šeimai, visų mūsų palaikymas labai svarbus, šioje ilgoje kelionėje.