Martynui taikant naują gydymą teks dvigubai dažniau lankytis Lozanoje

Sveiki,

Grįžome iš po trečiojo vizito į Šveicariją. Kelionė šį kartą praėjo sklandžiai ir su apgyvendinimo vieta problemų nekilo. Deja, Martynas vis dar turi bakteriją ir todėl buvome atskirai nuo kitų sergančių vaikučių.

Kaip bebūtų gaila akytės klijuoti Martynėlis nemėgsta. Tik užklijavus gerąją akytę, sergančiąją užmerkia ir nerodo nė menkiausio noro ja naudotis, kad ir ką bebandytume. Neturime šiuo atveju kitos išeities tik tęsti klijavimą ir laukti kol Martynas supras jog turi dvi akytes ir pabandys atsimerkti pats.

Apžiūros metu gydytojai rado nepakitusią situaciją. Tai reiškia, jog auglys nesureagavo į chemoterapiją ir tolesnis gydymas chemoterapija nebebus taikomas. Narkozės metu Martyno akytė buvo gydoma lazeriu ir nauja termo terapija. Kadangi iš akies paimti biopsijos nėra galimybės mes nežinome ar likęs auglys yra aktyvus ir tiesiog nebereaguoja į gydymą ar jis jau yra nebegyvas. Vėžio lastelių išsisėjimas viršutinėje tinklainės dalyje yra sunaikintas, tačiau apačioje vis dar yra matomas.

Taikant naują gydymą teks dvigubai dažniau lankytis Lozanoje. Iki šiol tekdavo keliauti kartą per mėnesį, o dabar kas dvi savaites. Dar kartą dėkojame už Jūsų visų paramą, nes jos dėka galime būti bent šiek tiek ramesni dėl kelionės išlaidų kompensavimo.

Martynas šiuo metu jaučiasi neblogai tik šiek tiek neramus po kelionės. Siunčiame visiems daug linkėjimų!