Mūsų Martynas

Martynui reikėjo pasistengti daugiau nei kitiems onkologinės ligos pakirstiems vaikams.
Dar kūdikystėje išgirsta diagnozė – akių piktybinis navikas (retinoblastoma) ir liga, su kuria berniukas kovoja jau ketverius metus, nuvargino mažutį kūnelį, bet sustiprino dvasią.
Dažnai kartoju, kad šie vaikai, paliesti ligos, tampa brandūs, išmintingi ir stebina kartais prasiveržiančiais nevaikiškais pamąstymais, žinojimu.
Dalinuosi labiausiai laukta Martyno mamos Mildos paskutinės kelionės žinute ir džiaugiuosi, kad pagaliau berniuko vizitai į Šveicarijos Lozanos vaikų ligų klinikas retėja:
“ Mūsų kelionės į Šveicariją po truputėlį pradeda retėti.
Į pastarąjį vizitą Martynas iškeliavo kartu su tėčiu. Visa kelionė praėjo sklandžiai ir nesusipratimų nekilo.
Mūsų mažasis herojus visada labai laukia, kada vėl keliaus pas „gerą daktarą“. Jam labai patinka pačios kelionės ir galutinis tikslas Lozanoje esantys šeimos namai, kur yra „daug vaikų“ ir vištų. Visuomet nuvykus į nakvynės vietą Lozanoje Martynas skuba aplankyti vištų bei jas pašerti.
Tik atvykus į kliniką nežinojome ar Martynui bus atliekama apžiūra su narkoze ar tik su aparatais, nes vietų skaičius į operacinę tą dieną buvo viršytas.
Kadangi vienas vaikas neatvyko į tą dieną numatytą vizitą, Martynui atliko apžiūrą su narkoze. Prieš operacinę spėjome atlikti visas akių nuotraukas su keletu aparatų.
Profesorius Munier pagyrė, jog nuotraukos gavosi puikios ir vaiko nusiteikimas, atliekant jas, buvo šaunus. Į operacinę Martynas drąsiai žingsniavo pats, pats užsidėjo kaukę ir ramiai užsnūdo.
Po patikrinimo paaiškėjo, kad šiuo metu augliai neaktyvūs.
Sekantis vizitas numatytas po dešimties savaičių.
Linkėjimai nuo Martyno! „
Martynai, Tu esi tikras Herojus, nes tiek laiko kovoti su pikta liga, reikia be galo didelės ištvermės, ryžto, vilties! Tikiu, kad liko jau visai nedaug ir ateis ta diena, kai mes visi kartu šoksime iš laimės dėl Tavo sėkmės, dėl nugalėtos ligos❤
Martyno kelionės finansuojamos iš 1,2 GPM dalies.
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam prisidėjusiam prie Martyno ir kitų vaikų sėkmingo sveikimo.
Padėti vaikams sveikti galite:
– Aukojant į sąskaitą : Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Adresas: Prašiškių g. 47, Vanaginės k., Riešės sen., LT-14332 Vilniaus raj.sav.
Įmonės kodas : 302288579
„Swedbank“, AB
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
A.s LT 77 7300 0101 4079 5625
– Skiriant periodinę auką kas mėnesį : https://mamuunija.lt/periodine-parama/
– Aukojant per paypal sistemą : egle@mamuunija.lt