NEPALEISKIME

„NEPALEISKIME“ – tai jautrus kūrybinis projektas, savo drąsia vizualine raiška siekiantis atkreipti dėmesį į kovos su onkologinėmis ligomis sunkumą, vaiko trapumą bei kiekvieno iš mūsų paramos svarbą sergantiems vaikams. Paramos kampanijai buvo pasirinkta baliono metafora, kuri simbolizuoja gležną vaiko gyvybę, kuri lyg balionas – paleidus susigrąžinti jau nebebus įmanoma.

IDĖJA SUKŪRĖ

„Sergantys vaikai ir su sunkumais susiduriančios šeimos yra labai rimta ir jautri tema. Žavimės „Mamų unijos“ darbu, aistra ir atsakingu požiūriu, todėl sprendimas prisidėti neužtruko. Didžiuojamės sukūrę prasmingą projektą ir taip prisidėję prie bendro rezultato. Dirbome ne tik mes, tačiau pakvietėme prisidėti ir savo partnerius, kurie neatlygintinai dirbo bei padėjo sukurti kampaniją „Nepaleiskime“. Simboliška, kad visas šis bendradarbiavimas atspindi ir šios kampanijos esmę: tik visi kartu, skirdami paramą, galime padėti išlaikyti vaikus šiame pasaulyje. Dėkojame „Mamų unijai“ už pasitikėjimą ir visiems partneriams, kurie padėjo sukurti šį įsimintiną projektą“ – sakė „Spark Agency“ vadovas Tomas Ruginis.

Daugiau informacijos apie skyrimą 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

PRIE PROJEKTO PRISIDĖJO

Kampanijos idėja ir įgyvendinimas – kūrybinė reklamos agentūra „Spark Agency“.

Filmavimas – „EASY Creative Production“ ir „Cinema Service“.

Fotografija – „Funny Bunny“ studija.

Garso įrašai – „Dix“ studija.

3D – Andrius Kirvela.

Balsas – Beata Nicholson.

 

Untitled

 

Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.