Paramos koncertas „Gyventi gera“

Vasario 22 dieną per LRT televiziją žiūrovai turės galimybę pamatyti pirmą kartą organizuojamą paramos fondo „Mamų unija“ koncertą „Gyventi gera“. Pamatysime sveikstančių ir pasveikusių vaikų istorijas, sužinosime daugiau apie „Mamų unijos“ veiklą bei išvysime sceną drebinančius Lietuvos žvaigždžių pasirodymus. Koncertas skirtas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms, kuriems reikalinga visų mūsų pagalba

Koncertą ves visiems puikiai žinomi veidai: televizijos ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosian ir aktorius Simonas Storpirštis. Viso renginio metu vedėjai kvies žiūrovus ne tik mėgautis puikiu koncertu, bet ir daryti gerus darbus – aukoti ligoniukams ir prisidėti prie jų gerovės.

Aukoti kviečiame jau nuo dabar, tai padaryti galite telefonu: numeriu 1418 auka 3 eur, o 1408 auka – 5 eur. Visi suaukoti pinigai bus skiriami padėti sergantiems vaikams ir jų šeimoms: perkami  nekompensuojami vaistai, padengiamos nekompensuojamų tyrimų išlaidos, apmokamas sergančių vaikų gydymas užsienyje, suteikiamos slaugos priemonės ir visa kita reikalinga pagalba.

„Gyventi gera“ paramos koncerte turėsime galimybę iš arčiau susipažinti su šeimomis ir jų vaikučiais, kurie vis dar gydosi ar jau sveiksta. Vaikų mamos atvira širdimi dalinsis išgyvenimais ir leis suprasti ką išgyvena vaikai, susirgę onkologine liga, kuri juos įkalina ligoninėse nuo kelių mėnesių iki penkerių metų bei kokius išbandymus patiria šeima kovojanti už savo vaiko gyvybę. Šios istorijos įkvėps visos Lietuvos žmones, net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis atrasti viltį ir stimulą judėti pirmyn.

Koncerto metu sužinosime apie „Mamų unijos Šeimos Namų“ projektą, kurio tikslas suteikianti sergančių vaikų šeimoms galimybę turėti daugiau laiko kartu. Sunkių ligų gydymas trunka ilgai, kartais net iki penkių metų. Visą šį laiką tik vienas iš tėvų kartu su sergančiu mažyliu gali būti ligoninėje, kitiems šeimos nariams gyventi kartu galimybių nėra, todėl atrastas sprendimas  – specialūs namai ne ligoninės patalpose. Apie „Šeimos namus“, pastatytus visai netoli Santariškių vaikų ligoninės plačiau sužinoti galėsite „Gyventi gera“ paramos koncerte.

Nuo vasario 4 dienos startavo paramos koncerto „Gyventi gera“ dainos konkursas. Kviečiame aktyviai dalyvauti šeimas, mokyklas, darželius, kuriant dainą vėžio paliestiems vaikams. Ši daina bus tarsi linkėjimas greičiau pasveikti visiems Lietuvos vaikams, kurie kovoja su sunkia liga. Mums svarbu, kad sergantys vaikai išgirstų, jog juos palaiko ir sveikatos linki daugybė Lietuvoje ir kitose šalyse gyvenančių žmonių. Dainos žodžiai, gali būti apie drąsą, draugus, apie tai, kad svarbu būti šalia, kai kitą ištinka bėda.

Kviečiame pildyti anketą ir siųsti žodžius iki vasario 19 dienos, internetinėje nuorodoje: https://forms.gle/RSZikh5hLMRze4wT8

Atsiųsti dainos žodžiai, skirti paramos koncertui, kurie galbūt virs daina ir ją išgirsime jau vasario 22 dieną renginio metu. Dainos žodžių autorių apdovanosime .
Muziką tekstui kurs prodiuseris Stanislavas Stavickis – Stano.

„Gyventi gera“ paramos koncertas – Vasario 22 dieną, 21:00 valandą tiesiogiai per LRT televiziją.

 

600x144 remelis V02

 

Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.