Nuostabi mergaitė – Emilija

Jau senokai rašiau apie dar vieną mūsų nuostabią, fondo globojamą mergaitę – Emiliją, sveikstančią nuo onkologinės ligos retinoblastomos ( akies piktybinis navikas).
Emilijos kelionės ir vizitai pas Šveicarijos medikus tampa vis retesni. Taip būna, kai liga pasiduoda gydymui ir medikai nebepastebi naujai atsirandančių augliukų akyje.
Mergaitės gydymą, medikams rekomendavus, Šveicarijos Lozanos vaikų ligų klinikose pratęsė ligonių kasos tol, kol medikai ramia širdimi leis Emilijai tęsti sveikatos stebėjimą Lietuvoje.
Į paskutinę kelionę Emilija su mama leidosi dar liepos mėnesį ir šiuo metu ruošiasi naujai kelionei. Dalinamės paskutine Emilijos mamos Dovilės žinute apie tai kaip sekasi Emilijai ir kaip ji leidžia savo sugrįžtančios įprastos vaikystės dienas:
“ Šiuo metu gyvename įprastu ritmu, kaip dauguma. Po ilgo laiko, galėjome atsikvėpti ir gyventi. Emilija eina į darželį, jau ruošiasi į mokyklą, neserga. Emilijos mama dirba(kasdien tuo džiaugiuosi ir einu į darbą su šypsena, kaip ilgai to laukiau😁)
Emilija lanko būrelius(šoka, dainuoja, groja, anglų pamokėlės vyksta), o grįžusi namo ji tokia pat aktyvi, kaip ir ryte, jei tik galėtų, lankytų visus įmanomus užsiėmimus. Pas ją tiek daug energijos.
Į Šveicariją akyčių apžiūrai vykome liepos mėnesį. Viskas buvo puiku, tad kitą apžiūrą suplanavo lapkričio 9 d.
Liepos mėnesį, baigėsi ir Emilijos kompensavimas už gydymą laikas, tad jį turėjome vėl prasitęsti ir vykti į Kauną, apžiūrai. Dokumentus susitvarkėme ir laukiame kelionės lapkritį. Esu rami, tikiuosi viskas praeis gerai, o jei ne… Viskas bus gerai. 😉
Taip pat Kauno vaikų akių klinikoje, sužinojome, kad Emilijai reikės akytės operacijos, pakoreguoti jos žvairumą. Nes akytė šiek tiek sukasi į lauko pusę, tad trugdo normaliam matymui. Kuo ji augs didesnė, tuo labiau, tai ryskės. Tikino, kad procedūra turėtų būti nesudėtinga. Bet tai darysime, tik kai baigsime gydymą Šveicarijoje.
Linkėjimai nuo Emilijos 🐞❤️
Su šviesiausiomis mintimis ir lengvo skrydžio bei sklandaus pasiruošimo kelionei linkėdami apkabiname Emiliją ir jos visą šeimą❤
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurių dėka net penki Mamų unijos fondo globojami vaikai: Emilija, Martynas, Žemyna, Adrijus, Gustas turi galimybę sveikti Šveicarijos klinikose.
Prie vaikų kelionių, slaugos, apgyvendinimo galite prisidėti auka į sąskaitą:
A.s LT 77 7300 0101 4079 5625
paypal sistemą:
egle@mamuunija.lt