Martynai, Tu esi herojus

Martynai, Tu esi mūsų herojus, stipriausias iš stipriausių! Daugelis suaugusių žmonių galėtų pavydėti Tavo stiprybės, nes Tavo kelionė per ligą – ypatinga, ilga ir vis dar nenuspėjama, nes tokią kelionę įveikti gali ne kiekvienas.
Kaskart su jauduliu laukiu ramesnio laiko Tavo ligos istorijoje. Tikiu, kad jis vis tiek ateis, nes esi geriausių medicinos specialistų priežiūroje, nes kitaip ir būti negalėtų.
Linkėdama Martynui palankaus vėjo ir vilties, dalinuosi mamos Mildos paskutinės berniuko kelionės įspūdžiais, patirtimi ( Martynas gerų žmonių dėka gydosi akies piktybinius navikus Šveicarijos Lozanos vaikų ligų klinikose):
„Sveiki,
Paskutinė kelionė praėjo be ypatingų nuokrypių nuo to kas buvo suplanuota. Visus kelionės taškus pasiekėme numatytu laiku.
Pernakvoję, neskubėdami susiruošėme į ligoninę. Mums buvo paskirtas paskutinis laikas operacinėje.
Laukiant gydytojo rezultatų aptarimui, nuojauta kuždėjo, jog bus blogai. Taip ir buvo. Martyno akies stiklakūnyje atsinaujino auglys. Taikytas gydymas – chemijos sušvirkštimas su adata į akies obuolį. Sekantį kartą gydytojai pažadėjo, kad Martyno lauks stipresnis chemijos „kokteilis“ tiesioginiam sušvirkštimui. Iki šiol tiesioginiam buvo naudojamas tik vienas cheminis junginys. Sekantį kartą prie pastarojo bus pridėtas ir topotekanas.
Po procedūrų Martynas jaučiasi neblogai. Grįžęs iš Šveicarijos spėjo atšvęsti taip ilgai lauktą ketvirtąjį gimtadienį.
Dar kartą norėčiau padėkoti visiems, kurie mūsų nepamiršta ir aukoja mūsų kelionių išlaidų padengimui. Ypač norėčiau padėkoti Martyno lankomo darželio kolektyvui ir jo bendruomenei, taip pat pasidžiaugti ilgamete draugyste su Mamų unija, Rotary „Harmonijos“ klubu ir nauja draugyste su Šiaulių Auksinio Rato Rotaract Klubu.
Sekančiai kelionei lagaminus pradėsime krauti po poros savaičių.
Linkėjimai nuo Martyno!“