PAGALBA UKRAINAI

Mūsų širdyse dar gyvi prisiminimai įvykių, nutikusių prieš keletą metų. Tuomet ant gerumo sparnų nešėme mažąjį 2m. ukrainietį Bogdaną. Mums nekilo jokių abejonių dėl pagalbos kitos tautybės vaikui, nes visi pasaulio vaikai gimsta būti mylimi.

Todėl ir šiuo metu, užklupus karui Ukrainoje, nusprendėme ištiesti pagalbos ranką ukrainiečių šeimoms. Šiuo metu Mamų unijos Šeimos namuose glaudžiame 6 šeimas, iš kurių trijose yra vėžiu sergantys asmenys: du vyrai, Sergėjus ir Igoris, sergantys Hodžkino limfoma ir mažasis Nikita (2 m.), kuris atvyko su spėjama diagnoze – 4 stadijos neuroblastoma.

Tai, ką teko patirti šioms šeimoms bėgant iš savo namų dėl užklumpančio karo, nelinkėtum niekam ir nenorėtum patirti jokiame sapne – kai tenka kovoti už vietą traukinyje, kai matai uždusintą vaiką ar besimušančius ir vienas kitą pribaigiančius suaugusius žmones. Ir visa tai ne filmas, o realus gyvenimas bei tikri kasdien persekiojantys prisiminimai.

Šiandien Mamų unijos Šeimos namuose vaikai po truputį atsigauna. Maksimas daug piešia, mokosi groti gitara. Kartu su Artiomu abu berniukai jau spėjo atšvęsti savo gimtadienius ir po truputį įsivažiuoti į normalią kasdienybę. Paauglė Maša sėkmingai pradėjo lankyti mokyklą. Dalis susaugusiųjų rado darbus, ir po truputį stojasi ant savo kojų.

Tačiau dalis šeimų taip greit mūsų Namų nepaliks. Šeimoms kovojančioms su vėžiu bus reikalinga ilgalaikė parama ne tik prieglobsčiui, bet ir gydymui. Taip pat mamoms su mažamečiais vaikais bus reikalinga nuolatinė pagalba ir priežiūra, nes vienišoms mamoms nepavyks taip greitai sugrįžti į gyvenimo ritmą, todėl kompensuosime joms apgyvendinimą, maistą, ir kitas būtinas kasdienes išlaidas.

Dėkojame visiems kas iki šiol prisidėjo prie ukrainiečių šeimų gerovės Mamų unijos šeimos namuose (aukojote rūbus, maisto produktus bei kitus būtinus pragyvenimui daiktus).

Prie šeimų gerbūvio galite ir toliau prisidėti paskirdami savo 1,2 % GPM paramą Mamų unijai, atlikdami vos kelis nesudėtingus žingsnius:

prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos;

puslapyje deklaravimas.vmi.lt pasirinkite skiltį „Paraiškos skyrimas“;

užpildykite FR0512 formą pasirinkus 2021 mokestinį laikotarpį, nurodę E1 Gavėjo tipą – 2 bei E2 gavėjo identifikacinis numerį – 302288579 ir E3 Mokesčio dalies paskirtį – Parama fondo veiklai.

https://mamuunija.lt/skirkite-12-proc-gpm/

Kaip galite padėti:

https://mamuunija.lt/pinigines-aukos/

Taip pat galite prisidėti prie mūsų paremiant Ukrainos šeimas, skirdami auką į Mamų unijos sąskaitą:

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Įmonės kodas: 302288579
„Swedbank“, AB
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
A.s LT 77 7300 0101 4079 5625

Pagalba Ukrainai