Paroda „Mylimos – mylinčios“

Tai unikali paroda, kurioje pirmą kartą Lietuvoje eksponuojamos vėžiu sergančių vaikų mamų nuotraukos kartu su jautriomis istorijomis.

Fotografijų paroda „Mylimos mylinčios“ buvo atidaryta 2015 metų lapkričio 11 dieną prekybos centre „Ozas“, Vilniuje.

2015 metų gruodžio 6 dieną paroda buvo eksponuojama poilsio ir pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort” Vilniuje.

2016 metais paroda „Mylimos mylinčios“ pradėjo savo kelionę per Lietuvą. Pirmoji stotelė – Alytus (Alytaus kolegija, Ligoninės g. 1C, 3 aukštas). Būtent čia visą vasario mėn. galima aplankyti parodą, kurioje užfiksuotos šiltos emocijos, perteikiančios su vaikų liga besigrūmusių mamų stiprybę, kantrybę, meilę, viltį… Fotografijos „kalba“, kad šalia visų užgriuvusių bėdų ir rūpesčių, mūsų ligoniukų mamos yra nepaprastai gražios ir nepakartojamos moterys…

„Norime mūsų stipriausioms, rūpestingiausioms mamoms priminti, kad be visų užgriuvusių bėdų ir rūpesčių, jos esą nuostabios moterys – kiekviena nepakartojama, graži, žavinga. Vaikų ligoninėje surengtos fotosesijos metu užfiksavome šiltas emocijas, kuriose atsispindi vėžiu sergančių vaikų mamų sukaupta gyvenimo patirtis – stiprybė, kantrybė ir meilė. Jos niekur šitiek nerasite“,– parodos atidarymo metu pasakojo paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ direktorė Eglė Mėlinauskienė.

Vaiko onkologinės ligos gydymo metu mamos kartu su vaikais ligoninėje praleidžia mažiausiai pusę metų. Jos turi išlikti stiprios ir nepalūžti, nes visi išgyvenimai persiduoda ir vaikams. „Sugebėjau paleisti tą sunkumą ir  nerimą. Esu laiminga už kiekvieną nugyventą šiandieną ir už tai, kad iš arti mačiau, kaip ligoninės koridoriais „vaikšto“ viltis…“, – pasakojo onkologinę dukros ligą išgyvenusi mama.

Esame laimingi, kad visos 15-ka parodos istorijų yra sėkmingos. Šiandien fotografijose besišypsantys vaikučiai yra pasveikę ir ligoninėje lankosi tik pasitikrinti.

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.