Veikla ligoninėje

,

„Ačiū Jums ,kad esate, kad padedate sergantiems vaikučiams ir jų tėveliams nešti tą likimo užkrautą naštą. Ačiū Jums už visas linksmybes, stebuklus vykstančius mūsų skyriuje, be galo džiugu matyti besišypsančias mamas, puikiai nusiteikusius vaikus. Ačiū už tas užsimiršimo akimirkas.“

Ringaudo mama Gina

 

Mes rūpinamės vėžiu sergančių vaikų ir juos slaugančių tėvelių laisvalaikiu, švietimu, emocine savijauta, todėl ligoninėse Vilniuje ir Kaune organizuojame:

Šventes – renginius

Kasmet vyksta Atvelykio, Motinos dienos šventė, spektakliai, animatorių pasirodymai, įdomių profesijų pristatymai, susitikimai su žymiais žmonėmis.

Terapinius-kūrybinius užsiėmimus

Organizuojami fizinę, psichologinę bei dvasinę būseną sustiprinantys terapiniai užsiėmimai, kuriuos veda profesionalūs specialistai. Fondo savanorės kiekvieną savaitgalį lanko sergančius vaikus ligoninėse, bendrauja, veda įvairius užsiėmimus.

Ligoniukų pasveikinimus gimtadienių proga

Visi sergantys vaikai, švenčiantys gimimo dieną, sulaukia nuostabių dovanų.

Atsisveikinimo su plaukais šventes

Ligos pradžioje vienas didžiausių išbandymų vaikučiams – plaukų netekimas. Todėl, kai vaikams nuo chemoterapijos ima slinkti plaukai, surengiame jiems atsisveikinimo su plaukučiais šventę, kuomet su balionais, dovanėlėmis, tortu, ligoniukui yra smagiai nuskutami plaukai. Teigiamos emocijos stipriai veikia sergančių vaikų fizinę būklę.Per mėnesį vyksta 1-3 tokios šventės Vilniuje ir Kaune.

Esame dėkingi parduotuvei Happeak už minkštas, spalvotas kepurėles, kurias per atsisveikinimo su plaukais šventę vaikai gauna dovanų.

Gerumo akciją „Advento kojinaitės“

Kasmet gruodžio 1-25 d. paslapčia džiuginami ligoninėje gulintys sergantys vaikai. Gerieji nykštukai pakabina po raudoną kojinaitę ant visų palatų durų Vaikų onkohematologijos skyriuose Vilniuje ir Kaune. Jose kas rytą vaikai randa po mielą siurprizą-dovanėlę. Tikime, kad džiaugsmas padeda sveikti.

Dovanas Advento kojinaitėms siunčia rėmėjai iš JAV, Anglijos, Airijos, taip pat dovanoja mūsų šalies žmonės ir socialiai atsakingos įmonės.

Katino Garfildo apsilankymus

Kiekvieną mėnesį sergančius vaikus ligoninėje aplanko katinas Garfildas. Jis atsineša balionų, išdykauja su vaikais ir paslapčia palieka linksmus laiškus palatose.

Žurnalų, laikraščių, knygų pristatymą

Bendradarbiaujama su redakcijomis ir leidyklomis, todėl į ligoninę nuolat pristatoma daug įvairių skaitinių tiek vaikams, tiek tėveliams.

Išvykas pasveikusiems ir geriau besijaučiantiems vaikams

Organizuojamos stebuklų dienos, išvykos į delfinariumą, apsilankymai teatre, savaitgaliai sergančių vaikų šeimoms.

Susitikimus su onkopsichologijos specialistais

Vaikams ir šeimoms pagal poreikį suteikiame galimybę konsultuotis su geriausiais onkologijos srities psichologais, dovanojamas specialus leidinys „Vadovas onkologine liga serganio vaiko tėvams“.

 

Visi norintys padėti ir prisidėti prie savanorystės ligoninėje, pirmiausia turi įgauti fondo pasitikėjimą ir prisidėti prie fondo kitų veiklų.

Tik susipažinus su fondo veikla, darbo specifika ir subtilybėmis, galite pretenduoti į savanoriavimą ligoninėse.

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.