SPA diena Mamoms Šeimos namuose

Artėjant Motinos dienai kartu su Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras dovanojome SPA dieną mamoms, kurių vaikai serga vėžiu arba šiuo metu yra remisijoje.

SPA diena Šeimos namuose – tai svarbi fondo Atokvėpio paslaugų programos dalis. Vaikui susirgus onkologine liga, šeimoje dažnai būtent Mama visą save – jausmus, mintis ir fizinę ištvermę sutelkia vaiko gijimo procesui. Dažnu atveju nebelieka laiko pasirūpinti savimi, savo emocine sveikata.

Motinos dienos proga galvodami apie SPA dieną, norėjome vėžiu sergančių vaikų mamoms suteikti bent nedidelį atokvėpį: leisti sau atsipalaiduoti, pasidaryti keletą grožio procedūrų, neskubant visoms kartu papietauti, o prieš išskubant atgal į kasdienius rūpesčius įsiamžinti nuotraukose.

Mamoms atokvėpį suteikė grožio paslaugų bei sveikatos priežiūros srities mokiniai: masažuotojai, kosmetikai bei kirpėjai. Kol mamos mėgavosi procedūromis, vaikais rūpinosi būsimos auklės ir socialinio darbuotojo padėjėjos. SPA diena buvo vainikuota fotosesija, kurią mamoms padovanojo būsimieji fotografai.
 

Dienos metu visa komanda kartu su mamomis ir mūsų bendruomenės savanoriu, virtuvės šefu Dovydas Zenkevičius gamino ir mėgavosi vegetariškais patiekalais. Už visus dovanotus produktus esame dėkingi Promo Cash&Carry.

Šią saulėtą dieną visos atviros širdys prisipildė gerumo – tiek Mamų unijos darbuotojų ir savanorių, tiek mamų, tiek ir mažųjų kovotojų už savo gyvenimą.

SPA diena Mamoms Šeimos namuose

Image 1 of 14