Adrijaus 31-oji kėlionė

Grįžome iš 31-ojo vizito Šveicarijoje. Kelionė prasidėjo nesėkmėmis, bet baigėsi sėkmingai.

Prieš pat skrydį paaiškėjo kad ligoninė neturi S2 formos(dokumento kuris garantuoja gydymo kompensavimą), nors gruodžio mėnesį buvau dokumentą atidavus gydytojams. Taigi, jie jį pametė.

Paprasta akių apžiūra, taikant tik narkoze, be vaistų intervencijos kainuoja ne vieną ir ne du tūkstančius Šveicarijos frankų, panašiai tiek eurų. Laimei per kelias dienas gavau dokumentus.
Reikėjo šiek tiek pavargti, nes vieni to dokumento nemato, kiti siunčia kreiptis į tuos, kurie sakosi, kad dokumentų nemato/neturi kopijų. Tik rašant laiškus skambinant pavyko viską gauti.

Na, o akių apžiūra praėjo sklandžiai. Rezultatai puikūs (jau kelis pastaruosius kartus). Gydytojas kalbėjo, kad, jei viskas bus puiku, galbūt kita kelionė bus paskutinė, bet tai parodys ateitis.

Šį kartą ligoninėje būti reikėjo vėliau nei įprastai ir išėjome tik vėlai vakare. Adrijus prieš anesteziją vis sakė, kad nori valgyti. Pasakius man, kad valgys, kai apžiūrės gydytojas – kantriai laukė. Pavalgęs vakare, valgė kitą dieną po pietų. Skrydžio į priekį metu ir ligoninėje sutikome Adrijaus likimo draugą (nustatyta tokia pat liga), Gusta, kuris taip pat žengia nelengvu ligos keliu.

Pradžia visada būna ne lengva. Kaip sakau, kažkada, anksčiau ar vėliau viskas bus gerai.

Kitas vizitas Adrijui numatomas birželį.
Ir kaip visada mažiau negatyvumo, daugiau pozityvumo!
 

Adrijaus 31-oji kelionė

Image 1 of 6