Vėžiu sergančius vaikus aplankęs Stano: „Noriu tikėti, kad sergančiųjų maldos yra girdimos danguje“

Savo apsilankymu Santaros klinikų onkohematologijos skyriaus mažuosius pacientus ir jų tėvelius pagerbė ir pradžiugino dainų autorius, atlikėjas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Surengęs koncertą ir padovanojęs savo autorines knygas su parašais, atlikėjas ypatingą padėką išreiškė sergančiųjų tėvams ir ligoninės personalui – kad jie neprarastų vilties ir jėgų kovoti.

„Kai vėžiu serga vaikai, labai sunku tikėti, kad danguje kas nors girdi žmonių maldas, bet… Manau, girdi“, – sako Stano. – Šiandien kartu dainavome seną grupės „Delfinai“ laikų dainą „Viskas bus gerai“. Jei maža ašarėlė ir atsirado vienos kitos mamytės akyse, tai tik akimirkai, nes… Viskas bus gerai!”.

Paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“ rugsėjis yra ypatingai aktyvus laikotarpis, kuomet minimas Auksinės žuvelės mėnuo, gausus įvairių iniciatyvų ir renginių. Fondo direktorė Justina Žukauskienė primena, kad sergantiems vaikams padėti gali kiekvienas įvairiais būdais – nuo savanorystės „Mamų unijos Šeimos namuose” ar sode iki aukos, kuri prisidės prie vaikų gydymo ir reabilitacijos.