19 valandų plaukimo keltu, 14 valandų kelionės mašina, kertant kelių valstybių sienas – Adrijaus kelionė

19 valandų plaukimo keltu, 14 valandų kelionės mašina, kertant kelių valstybių sienas, šūsnis dokumentų leidimui išvykti iš Lietuvos. Tokią kelionę ir medicinines procedūras atlaikė mažasis 11mėn. Adrijus. Ačiū Vastybinei sienų apsaugos tarnybai (VSAT) už tai, kad vaikas su mama galėjo išvykti svarbioms gyvybei gydymo procedūroms ir garbės konsului Lietuvoje Bruno Kasparui, jau ne vienam vaikui padėjusiam gauti leidimus išvykti iš šalies ir atvykti į kitą šalį.

Neišmatuojamos stiprybės mūsų mažieji ištveria tokius sunkumus, kad suaugusio suvokimu sunku ir suprasti.

Mažasis Adrijus serga akių retinoblastoma (akių piktybinis navikas), kurios gydymo Lietuvoje nėra.

Tokią kainą už savo sveikatą ir gyvybę jie moka net ir būdami dar visai kūdikiai. Todėl labai svarbu jiems padėti sveikti.

Adrijaus mama Deimantė dalijasi mintimis apie gydymą:

“ Adrijui atliko COVID19 testą – neigiamas.

Pati procedūra akių klinikoje, praėjo sklandžiai. Prof. Munier pasakė, kad pakitimų nėra, gydė tuos pačius 3 auglius, kurie yra labai mazi, matomi tik su skaneriu. Pleistriukus ant „blogosios“ akies ir toliau klijuoti. Apie regėjimą žinių nėra. Dėl koronaviruso regos testo nedarė.“

Labai tikime, kad sekanti Adrijaus ir kitų vaikų kelionė bus lengvesnė, kad pagaliau ims skraidyti lėktuvai ir kelionės tikslą mažylis pasieks žymiai lengviau.

Mes linkime didžiausios stiprybės, kantrybės ir vilties Adrijaus tėveliams, o mažajam Adrijui – sveikatos.