Nepaisant sudėtingos Covid 2019 sukeltos situacijos, Emilijos gydymas tęsiasi

„Viskas gerai.“ Pirmieji mamos žinutės žodžiai po ilgos, varginančios kelionės ir vizito pas medikus į Šveicarijoje esančias Lozanos vaikų ligų klinikas. Tokių mamos žodžių užtenka, kad tikrai patikėtum, kad viskas gerai, nes onkologinė vaiko liga – ne šiaip sau situacija.

Nepaisant sudėtingos Covid 2019 sukeltos situacijos, uždarytų valstybių sienų, net penki fondo globojami vaikai šiuo metu privalo tęsti gydymą užsienio klinkose. Tokių kelionių turbūt niekam nelinkėtume, nes mažiems vaikams tenka ištverti ne tik sudėtingą gydymą, bet ir ilgą ir sekinančią kelionę keltu ir automobiliu.

Tačiau, tikslas pateisina priemones ir dėl gero rezultato verta pasistengti. Su tuo turbūt sutiks ir Emilijos mama, ką tik grįžusi su dukrele iš gydymo Lozanos klinikose. Emilija gydoma Šveicarijos Lozanos vaikų ligų klinikose nuo piktybinio akių auglio – retinoblastomos.

Dalijamės Emilijos mamos Dovilės džiuginančia žinute ir linkime nepaleisti sėkmės iš rankų: „Viskas gerai, rezultatai puikūs. Emilijos regėjimas 100proc tiek iš arti, tiek iš toli. Pačio prof. Munier nebuvo, nešnekėjau. Bet kiek sesutė sakė, dar teks pasivažinėti į Šveicariją. Dar nepaleis, nori dar pastebėti. Tad kitas vizitas nusimato po 6 sav. O pati kelionė sį kartą kitokia. Keliavome ne oru, o žeme ir vandeniu. Bet viskas gerai, kelionė neprailgo. Žinoma sunku išsėdėti tiek valandų, po šios kelionės tikrai nebesiskųsiu, kad tenka ilgai laukti lėktuvo. Ir aišku labai dėkinga žmonėms, kurie mus priėmė kartu į kelionę, nereikejo ilgai sukti galvos, kaip nukeliauti. Panašaus likimo mergytės (Žemynos) Tėveliai pasirūpino mūsų saugia kelione. Begalo dėkinga.“

Nuoširdžiai dėkojame visiems geradariams padedantiems vaikams sveikti, palaikantiems, besirūpinantiems Emilijos ir kitų vaikų kelionėmis bei gydymu.