,,Vėžiu sergančių vaikų noras padėti virto stebuklingais atvirukais‘‘

visi 6 su uzrasu

Paramos fondas „Mamų unija“ drauge su vėžiu sergančiais vaikais rado būdą, kaip paskaidrinti žmonių nuotaikas bei palinkėti jiems sveikatos, tuo pačiu, padėti vėžio paliestiems vaikams ir drauge su jais ligoninėje būnantiems tėvams, ypač tiems, kuriems reikalinga finansinė pagalba. Vilniuje ir Kaune besigydantys vaikai sukūrė unikalius atvirukus, kuriais nori paskleisti viltį ir svajones ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, kad kuo mažiau žmonių sirgtų sunkiomis ligomis, kad šeimoms netektų išsiskirti. Jaunieji kūrėjai drauge su fondo savanoriais atvirukus pavadino stebuklingais ir sako, kad tikėjimas stebuklais, skatina žmones veikti, kurti ir daryti gerus darbus kitiems. Fondo savanoriai drauge su vaikais kviečia nupirkti ir išsiųsti 3000 tokių atvirukų su kuriais, į skirtingus namus patektų vaikų spalvingi linkėjimai.

„Gimę vaikų širdelėse atvirukai yra ne tik dėkingumo, bet ir vilties simbolis, kuris turi sklisti ir įkvėpti geriems darbams. Vaikams patinka skaičiuoti ir jie kantriai laukia, kada mūsų turimi atvirukai visi iki vieno užsiaugins sparnus ir išskris į žmonių namus, todėl kviečiame padėti tuos sparnus užauginti ir išskraidinti kiekvieną vaikų širdelėse gimusį linkėjimą-atviruką“, –  sako paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ įkūrėja Eglė Mėlinauskienė ir džiaugiasi, kad gerų žmonių jau įsigyti atvirukai paštu keliauja po visą Lietuvą ir už jos ribų.

,,Mamų unija“ kviečia vaikų atvirukus įsigyti internetinėje krautuvėlėje. Visi už atvirukus surinkti pinigai bus skirti padėti vėžiu sergantiems vaikams bei jų šeimoms. Atvirukų komplektą sudaro šeši vaikų piešti atvirukai. Prie jų taip pat pridedami ir šeši pašto ženklai.

 „Mamų unijos“ internetinėje krautuvėlėje taip pat jau galima įsigyti kavos, arbatos, puodelių, marškinėlių ir kitos „Gyventi gera“ simbolika papuoštos atributikos.

 Mamu unijos archyvas2

Mamu unijos archyvas1 sviesinta

Mamu unijos archyvas