Šiuo metu ypatingai sudėtingomis tapo kelionės pas medikus net penkiems vaikams

Šiuo metu ypatingai sudėtingomis tapo kelionės pas medikus net penkiems mūsų globojamiems vaikams. Visi jie gydosi retinoblastomą (akių piktybinius navikus) ir kitas sunkias akių ligas Šveicarijos vaikų ligų klinikose.

Tuomet, kai bendravome su Žemynos mama, šeima, sugrįžusi iš sunkios kelionės pas Šveicarijos medikus, vis dar buvo saviizoliacijoje. Žinodami, kad Jums rūpi mūsų mažieji ligoniukai, dalijamės Žemynos mamos laišku apie paskutinę kelionę:

“ Šiuo metu dar esame saviizoliacijoje, bet ryt paskutinė diena, dėl ko labai džiaugiamės, nes tos keturios sienos slegia, o su namiškiais tik per langelį pabendraujame kelionė tikrai buvo sunki, visą savaitę sugaišau, kol visus leidimus gavau kirsti sienas, ir teko keliauti automobiliu, daug streso buvo, bijojome, kad kur pasienyje neužstrigtume ir, žinoma, baisu buvo dėl viruso, bet viskas praėjo sklandžiai.O Žemyna jaučiasi gerai, šįkart Šveicarijoje gydytojai nieko nedarė, tik apžiūrėjo ir pranešė, kad augliai jau žuvę, nebuvo ko gydyti ir chemijos nebereikėjo. Bet džiaugiamės dar atsargiai, nes bet kada gali naujų darinių atsirasti. O po dviejų savaičių vėl turėtume vykti, darys MRT, spręs probleminės akytės likimą, žiūrėsime, kaip pavyks nuvažiuoti.

Šįkart iki paskutinės minutės nežinojome, ar išvyksime: skrydžiai visi atšaukti, valstybės masiškai užsidarinėjo sienas, o patys labai bijojome keliauti, nes onkologiniams ligoniams koronos virusas itin pavojingas, bet nusprendėme rizikuoti, nes nebūtume sau atleidę, jei dėl praleisto vizito būtų pablogėjusi vaiko būklė. Kelionė pirmyn atgal automobiliu užtruko visą savaitę, pavargome, bet buvo verta. Iš tikro esame labai dėkingi Šveicarijos garbės konsului Bruno Kaspar, tik jo dėka išvykome. Jis padėjo gauti leidimą įvažiuoti į Šveicariją.“

Linkime mūsų mažylių šeimoms vilties, kantrybės šiuo sudėtingu metu. Labai tikimės, kad jau greitu metu gyvenimas stos į įprastas vėžias ir kelionės į gydymo įstaigas taps lengviau įveikiamomis.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už rūpestį mūsų mažaisiais: Ajumi, Žemyna, Martynu, Emilija, Adrijumi.