Adrijaus mamos Deimantės žinute, sugrįžus iš gydymo kelionės Lozanos klinikose

Sunkumus ir jų lygį dažniausiai susikuriame savo galvose. Ir pačios sunkiausios ir sudėtingiausios situacijos linkusios baigtis. Vaikus slaugančios mamos per sudėtingas situacijas keliauja kasdien. Jos žino ir supranta, kad su kiekviena diena artėja sėkmės link dėl savo vaikų, dėl jų sugrįžtančios vaikystės. Adrijaus mamai, turinčiai regos negalią, iš šalies žvelgiant, turėtų būti be galo sunku ir sudėtinga vienai su mažu vaiku keliauti į svetimą šalį. Tačiau, mama ryžtingai įveikia gyvenimo iššūkius dėl mažojo sūnaus.

Deimantė Reinytė-Jasienė

, Jūs esate pati stipriausia mama!

Dalinamės Adrijaus mamos Deimantės žinute, sugrįžus iš gydymo kelionės Lozanos klinikose:

„Šios kelionės planavimas nebuvo itin sklandus, tačiau rezultate aš ir Adrijus vėl iškeliavome į Šveicariją.

Jau atsiradus skrydžiams, keliavome lėktuvu. Tiesa, persėdimai ilgesni nei įprastai; 6 ir 4 valandos, bet nieko, mums tai problemų nesukėlė. Ypatinga ir tai, (nors man nieko ypatingo), kad su Adrijumi keliavau viena. Iki šiol mus lydėdavo dar vienas žmogus, nes su mažu vaiku (kūdikiu) kartais reikia pagalbos keliaujant. Šį kartą, o ir kitus kartus keliausiu viena su Adrijum. Sakysite, kad sunku vienai su mažu vaiku keliauti. Dar, gi, silpnai matant. Aš sakau – yra situacijų kai yra dar sunkiau, yra žmonių, kuriems žymiai sunkiau nei man. Galėčiau apie tai kalbėti, diskutuoti, bet tai visai kita tema.

NUskridome sklandžiai. Kitą dieną, po atvykimo Adrijui atliko covid“o testą ir nekantriai laukėme akių procedūros ir susitikimo su gydytoju Franciu Munier’u. Kalbant apie pastarajį, man visada tie susitikimai, tokie jaudinantys, nerimastingi, bet kartu ir nuoširdūs. Profesorius F. Munier – dar vienas žmogus, kuriuo žaviuosi ir jau dabar jam esu ir būsiu dėkinga.

Po procedūros: „Good news, for Adrijus“. Šiuos žodžius visada gera išgirsti. Kairė akis švari, kaip ir iki šiol, dešinėje akyje iš trijų augliukų likęs vienas žemo aktyvumo augliukas. Gydytojas tikisi, kad kitą kartą aktyvusis gydymas bus baigtas, jei rezultatai bus geri ir pradės kitokį gydymą, bet tai paaiškės kitą kartą, kai nuvyksime.

Po regos kontrolės testo- rezultatai džiugina: Adrijus mato 20% (anksčiau matė 16%). Pleistriukus toliau klijuoju ant kairiosios akies, kad dešinioji ir toliau

Treniruotųsi.

Gydytojai labai stebėjosi, kad aš atvykau viena su kūdikiu. Jiems – tai kažkas nuostabaus ir neįtikėtino!

Gegužės 26-ają Adrijui suėjo 1-eri metukai. Beje Adrijus gimtadienį atšventė kaip tikras keliauninkas: Ženeva>Frankfurtas>Talinas>Vilnius.

Ačiū, kad domitės, Ačiū, kad skaitot. “

Nuoširdžiai dėkojame visiems geros širdies žmonėms, remiantiems mūsų vaikų gydymą užsienio klinikose.