Adrijus – dar visai kūdikis, o pasigirti jau turėtų kuo

Dar yra žmonių, kurie niekada nėra skridę lėktuvu ir svajoja bent kartą juo pakilti.

Adrijus – dar visai kūdikis, o pasigirti jau turėtų kuo. Jau septintą kartą saugiai mamos glėbyje skrido į Šveicariją. Žinoma, būtų daug smagiau, jei šeima skristų ilsėtis.

Šveicarijoje Lozanos klinikose Adrijaus laukė medikai ir dar ilgas akies piktybinio naviko gydymas. Kaip Adrijui sekėsi pasakoja mama Deimantė:

“ Štai baigėsi dar viena kelionė. Kalbant bendrai apie šias keliones, jos vis lengvesnės ir lengvesnės. Aš nežinau kodėl: gal dėl to, kad jau pripratome, gal dėl to, kad Adrijus paaugęs ir tapo šiek tiek lengviau. Kaip minėjau nežinau, galima kalbėti apie įvairius variantus ir tikėtina, kad jie bus teisingi.

Skrydžiai iš ir į Lietuvą praėjo sklandžiai. Galiu paminėti, kad nuo pat pirmųjų skrydžių Adrijus nebijo nei kilti, nei leistis, nebijo net turbulencijų, kurios kartais pasitaiko. O aš bijau… koronaviruso, kuris vis plinta. Šveicarija taip pat neišimtis koronai. Vis pagalvoju, o, jei bus paskelbta ekstremali situacija, kaip bus su Adrijaus akių gydymu? Aišku, mes visi tikimės geriausio, bet reikia pagalvoti ir apie kitą variantą.

Šveicarijoje yra dalykų, kitoniškų nei mes įpratę. Vienas iš jų – sekmadieniais visos parduotuvės dirba iki 18 valandos. Šito nežinojom, todėl likom be maisto, kurį planavome pirkti.

Kad ir be to, ką planavome, mes vistiek pavalgėme. Turėjome savo maisto, aš visada pasiimu, o maža ką.

Aptariant Adrijaus gydymą, žinios ne tokios, kokių tikėjausi, bet tai nenuostabu, juk auglys piktybinis. …ir dar ilgai važinėsim amerikietiškais kalneliais, kol išvažiuosime į tiesų kelią. Šįkart atsinaujinę du augliai, vėl jie pastebėti anksti, todėl matomi tik per echoskopą. Taigi, kad palaikytume pilną ir kuo efektyvesnį gydymą – keliausime kovo 15 d.

Dėkojame visiems, kurie betkokia forma prisideda prie mūsų kelionių.

A.Č.I.Ū!“