Adrijus

Atėjęs į šį pasaulį Adrijus atsinešė mažojo kario stiprybę. Žydraakį berniuką pažįstame beveik nuo jo gimimo. Nuo to laiko, kai tamsa grąsinosi atimti iš naujagimio akių gyvenimo spalvas ir šviesą.
Labai tikiuosi, kad pasveikęs ir dar kiek ūgtelėjęs Adrijus neprisimins jį užklupusios ligos sunkumų, sudėtingo gydymo.
Jau šiandien smalsus berniukas, besidomintis viskuo aplink, geria į save jam dovanojamą gyvenimo džiaugsmą, spalvas ir tarp retėjančių skraidymų bei gydymo Šveicarijos Lozanos vaikų ligų klinikose, stengiasi patirti, išgyventi jam priklausančią vaikystę.
Berniukas kartu su jį lydėjusiais tėveliais ką tik grįžo iš dvejus metus trunkančio dar vieno vizito pas Šveicarijos medikus.
Dalinamės trumpučiu, bet labai džiaugsmingu Adrijaus mamos Deimantės laišku. Juk džiaugsmui išreikšti kartais užtenka ir kelių žodžių:
„Sveiki, po visų atostogų dalinuosi Adrijaus praėjusiu vizitu į Šveicariją. Šįkart keliavome trise, prisidėjo ir Adrijaus tėtis, buvo ir Adrijui linksmiau, kad tėtis kartu. Vizito metu pasakė, kad jokių pakitimų nėra ir auglių nerasta. Labai džiaugiamės.
O Adrijus auga, dūksta ir rodo savo charakterį. 🙂 Ačiū visiems, kurie prisideda prie mūsų ir kitų vaikų kelionių ir gydymų.“
Norintys ir galintys prisidėti prie mūsų globojamų vaikų gydymo ir slaugos:
Auka į banko sąskaitą:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Adresas: Prašiškių g. 47, Vanaginės k., Riešės sen., LT-14332 Vilniaus raj.sav.
Įmonės kodas : 302288579
„Swedbank“, AB
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
A.s LT 77 7300 0101 4079 5625
Paypal sistemą:
egle@mamuunija.lt