Auksinės žuvelės mėnuo

 
 
RUGSĖJIS – AUKSINIO KASPINO MĖNUO
Šį mėnesį norime priminti, kad kiekvieną dieną vyksta kova, kurioje kovoja vaikai. Vėžio pakirsti, jie netenka jėgų, praranda pasitikėjimą savimi, nustoja žaisti ir mėgautis įprastais vaikystės džiaugsmais. Tačiau dauguma jų suklupę ir vėl keliasi. Jie pabunda, kad išgertų vaistus, jie stojasi ir eina. Eina į chemoterapiją, kenčia skausmingus tyrimus, ryžtasi chirurginėms operacijoms, ir vėl — į chemoterapiją.
KAS NELEIDŽIA JIEMS PASIDUOTI? VILTIS.
Jie tiki, kad atsikovos vaikystę, kad susigrąžins jėgas savo rankomis pakelti žaislą, jie tiki kad rytoj savo šeimą ir draugus pamatys dar tikrai ne paskutinį kartą. 90% iš jų tai pavyksta, bet tik tada, jei jie sulaukia pagalbos. Tik tada, jei viltis neužgęsta.
TA VILTIS — TAI MES — VISI, ESANTYS KARTU KOVOJE SU VĖŽIU.
Jau 14 metų diena iš dienos MAMŲ UNIJA daro viską, kad viltis išliktų gyva. Esame atsakingi ne tik už vaiko, bet ir už jo artimųjų viltį, kadangi susirgus vaikui, suserga ir visa jo šeima. Jiems tampa reikalinga visokeriopa reguliari pagalba: vaikui — gydymas bei reabilitacija, tėvams — psichologinis palaikymas, prieglobstis, budint prie sergančio vaiko ar net finansų valdymo patarimai.
MAMŲ UNIJOS tikslas — globoti vėžio pakirstus vaikus ir jų šeimas.
Kviečiame ir jus prisidėti prie šio kilnaus tikslo.
 Tai galite padaryti, pasirinkę jums tinkamiausią būdą https://mamuunija.lt/pinigines-aukos/.

 Kviečiame parsisiųsti šį aukso kvadratą ir rugsėjo mėnesį nuspalvinti socialinius tinklus Atsisiųsti