Armandas už kelių dienų švęs savo vienuoliktąjį gimtadienį

Armandas už kelių dienų švęs savo vienuoliktąjį gimtadienį. Atrodytų, na koks gi čia stebuklas. Juk daugybė vaikų švenčia gimtadienius.

Armando kiekvienas gimtadienis yra be galo didžiulė dovana jam pačiam ir artimiems žmonėms, nes berniukas sunkia genetine liga serga nuo 1 metų ir 9 mėn.

Armandui be ilgo, varginančio gydymo, atliktos dvi kaulų čiulpų transplantacijos. Tačiau, liga nepasiduoda ir vis mėgina pasiglemžti berniuko vaikystę, daugybę pomėgių bei svajonių. Todėl ir šis artėjantis Armando gimtadienis vis dar tampa stebuklu jį švęsti.

Nelaukėme tos tikrosios dienos, nes ir svajonė bei pūkuota dovana nebegalėjo laukti. Jis – vienų žmonių išduotas, atvežtas ir paliktas šalia miško esančioje sodyboje. Mažas, pūkuotas, kniaukiantis ir meilės išsiilgęs mažutis katinėlis vakar apsigyveno Armando namuose.

Jie surado vienas kitą. Armandas be kitų svajonių labai troško auginti namuose katinėlį. Ilgus metus medikai nerekomendavo turėti namuose gyvūno dėl Armando sveikatos ir galimų alerginių reakcijų bei komplikacijų.

Ir, kol atvežę dovaną svečiavomės berniuko namuose, naujasis gyventojas pažindinosi su nauja vieta, žaidė, murkė. Atrodo katinėliui patiko jaukūs nauji namai ir juose gyvenantys žmonės. Šiandien berniuko širdelė džiaugiasi išsipildžiusia svajone – murkiančiu draugu, užpildžiusiu visas namų kerteles ir didelės Armando šeimos širdis.

Su gimtadieniu, mielas Armandai! Linkime, kad Tavo gyvenime būtų kuo daugiau šviesių vaikystės spalvų ir sveikatos jomis džiaugtis!