Jau daugiau kaip metai mūsų linksmoji Emilija gydosi Šveicarijos Lozanos klinikose

Jau daugiau kaip metai mūsų linksmoji Emilija gydosi Šveicarijos Lozanos klinikose.

Gerų žmonių dėka mergaitė kas mėnesį įveikia šimtus kilometrų ir vis labiau artėja link tos dienos, kai pagaliau Šveicarijos gydytojai leis pasilikti akių stebėjimams Lietuvoje.

Primename, kad Emilija serga reta akių piktybinio naviko liga – retinoblastoma.

Mergaitė ką tik grįžo iš dar vienos kelionės pas Ševicarijos medikus. Emilijos mama pasidalijo žinute apie vizito pas medikus sėkme ir, vis dar dėl pandemijos sudėtingais, kelionės įspūdžiais.

„Sveiki, keliaujame namo po vizito pas prof. Munier. Šiuo metu esame Ženevos oro uoste.

Skrydziai visada būna netiesioginiai, tad skrendame su 2 lėktuvais. Viskas būdavo sklandžiai. Ši karta šiek tiek vyko neplanuotai. Turėjome skristi iš Vilniaus į Varšuvą ir iš Varšuvos į Ženevą. Tačiau iš Vilniaus skrydį pavėlino, tad automatiškai iš Varšuvos į Ženevos lėktuvą nespėjam. Tad teko važiuoti mašina į pačią Varšuvą. Nuvykus į ligoninę, visad tekdavo Emilijai darytis coronos testą, šį kartą nereikėjo, nes Šveicarijoje Lietuva nepatenka į rizikos sąrašą. Būtumėt matę Emilijos veidą, kai pasakė, kad nereikės daryti testo. Šypsena netilpo veide. Šiuo metu ši procedūra jai kelią didžiausia stresą.

Emilijai šį vizitą naudojo krioterapijos gydymą(apsidraudimui). Nors mato su abiem akytemis kuo puikiausiai, bet profesorius vis dar liepia dengti akytę. Kitas vizitas po mėnesio, vėl apžiūra narkozėje. Narkozę naudoja todėl, nes navikas yra tokioje vietoje, kad sunku pamatyti jį visą, kai ji nemiega. Po procedūros Emilija jautėsi ne kaip, o akytę vis dar sunku atmerkti ir šiandien, bet kai vykstame namo, nuotaika visad pagereja.“

Emilija, linkime Tau begalinės kantrybės ir stiprybės įveikiant ligą. Juk jau matai abiem akytėm! Tikime, kad Tavo liga, išsigandusi tokios stiprios mergaitės, bus įveikta!

Sveik, mūsų mažute