Baltapūkis išdykėlis Adrijus

Pažvelgus į vaikus, nežinau kas greičiau – ar mes senstame, ar jie auga.
Kaip ir Adrijus, gimęs iš mažesnio nei galėtum patikėti kūdikėlio, šiandien vos besugaunamas baltapūkis išdykėlis. Regėjimo negalią turinčiai mamai ir nereginčiam tėčiui Adrijus – šviesulys jų šeimos gyvenime.
❤
Berniuko mama mąsto pozityviai ir tikisi, kad jų sūnui pagaliau nebereikės varstyti gydytojų kabinetų durų, kad pagaliau baigsis ilgi ir varginantys skrydžiai į Šveicarijoje esančias Lozanos vaikų ligų klinikas.
❤
Primename, kad Adrijui, sulaukus 1mėn amžiaus, buvo nustatyta reta onkologinė akių liga – retinoblastoma. Ši onkologinė liga nėra gydoma Lietuvoje. Ligos eiga paprastai trunka apie 2- 4 metus.
Visą šį laiką kiekvieną mėnesį, kartais ir dažniau, Adrijus ir kiti vaikai, padedami gerų žmonių, keliauja gydytis į vaikų ligų klinikas Lozanos mieste.
❤
Šiandien galime nepaprastai džiaugtis, nes Adrijus mato. Mažas berniukas pažindinasi su jį supančiu pasauliu, mato mamą ir tėtį, liečia žaislus ir džiaugiasi kiekviena savo vaikiško gyvenimo akimirka.
✈️❤
Adrijaus mama Deimantė pasidalijo paskutinės jų kelionės įspūdžiais. Juos perduodame Jums, mūsų vaikų geriesiems angelams, padedantiems vaikams sveikti, augti ir siekti savo svajonių:
“ Labas, ką tik grįžome iš 25-osios kelionės į Šveicariją. Tiesą sakant būtume ir neišskridę, nes paskutinį vakarą prieš skrydį pamačiau, kad į Šveicariją reikia PGR testo, nors esu persirgus ar pasiskiepijus. Viskas dėl omikrono atmainos. Ačiū Dievui, kad Vilniaus oro uoste anksti ryte galėjau atlikti extra PGR – atsakymą gavau per kelias valandas, todėl galėjom keliauti kaip numatyta.
Šveicarijoje nešalta, bet sninga ir lyja, o apžiūra su narkoze buvo paskirta šiek tiek vėlesnę valandą nei įprastai. Ligoninėje užtrukome beveik visą dieną, tačiau naujienos yra geros. Abiejų akių rega normali ir naujų auglių nėra.
Iš Šveicarijos grįžome vėlai, naktį – buvome labai pavargę, bet džiaugiamės, kad viskas yra gerai.
Linkime jaukių švenčių ir iki kito karto“
❤🙏
Nepaliaujame dėkoti visiems, kurių dėka Adrijus ir kiti vaikai turi galimybę išvysti dienos šviesą, matyti spindinčią Kalėdų eglutę ir su didžiausia viltimi ir tikėjimu laukti Kalėdų senelio dovanų bei prakartėlėje užgimsiančio Stebuklo.
🙏❤
Kiekvienas Jūsų galite įnešti į sunkiai sergančių vaikų gyvenimus daugiau šviesos ir vilties, pasirinkę periodinio aukojimo būdą.
Net vienas ar keli kas mėnesį paaukoti eurai šiems vaikams suteiks galimybę ne tik liesti, bet ir matyti juos supančio pasaulio grožį.
Tereikia bet kuriame banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste sudaryti periodinės paramos sutartį.