Martynas įžengė į ketvirtus akies piktybinio naviko gydymo metus

Visuomet smagu dalintis ir rašyti apie gerus dalykus – širdimis gražius žmones, kartu žengiančius koja kojon ir nuveikiančius šimtus nematomų , tačiau svarbių darbų dėl vaikų sveikimo, apie vaikų sėkmingą sveikimą ir pasveikimą.
Ir labai sunku pasakoti apie sunkiausias ligos dienas, duobėtą kelią, kai ilgoje kelionėje per ligą iš nuovargio linksta kojos. Tuomet pasijunti tarsi dykumoje kankinamas nežmoniško troškulio ir regintis miražą – klaidinantį, sekinantį ir smėlio dulkėse skandinantį paskutinę viltį…
Kiek delsiau su šia Martyno, sugrįžusio iš paskutinės gydymo Šveicarijoje kelionės, mamos žinute:
“ Niekada nieko neplanuok, gyvenk šia diena. Jei diena gera džiaukis ja. Jei bloga paliūdėk ir toliau judėk. Šį kartą grįžtant turbūt teks stoti kur nors miške išsirėkti. Gal per daug pripratau per tuos pusę metų girdėti tik geras žinias. Pradėjome planuoti tolimesnius laiko tarpus, ką veiksime.
Viskas gali tiesiogine to žodžio prasme subyrėti per porą minučių po apžiūros su narkoze aptarimo.
Martynui vėl atsinaujino augliai, vienas tiesiai ant akies nervo.
Gydytojai taikė termoterapiją su tiesioginiu chemijos įšvirkštimu į akį.
Atsibudęs po operacinės jautėsi blogai, verkė sakydamas, kad nieko nemato. Išmiegojęs ir praėjus narkozės poveikiui dar kurį laiką vaikė nematomas muses aplink.
O man atrodo, lyg kažkas būtų apgaubęs švininį apsiaustą, spaudžiantį žemyn. Nežinau, ką visata nori pasakyti, tokiais atvejais. Kad niekada nereikia atsipalaiduoti? Gal, kad mano vieta namuose su vaiku? Klausimų atsakymas turėtų būti vertas milijono.
Atgal į Šveicariją keliausime po poros savaičių.
Linkėjimai nuo Martyno.“
Martynas įžengė į ketvirtus akies piktybinio naviko gydymo metus. Berniukui vis dar labai reikia visų mūsų pagalbos, kad galėtų sėkmingai gydytis ir sveikti.
Prieš daugiau kaip tris metus surinktos vaiko gydymui lėšos panaudotos vaiko kelionėms į Lozanoje esančias vaikų ligų klinikas.
Prašome dar kartą palaikyti Martyno šeimą – padėti auka, geru žodžiu berniukui sveikti.
Martynai, mes tikime Tavo sėkme! Tikėk ir Tu, mažuti!
Norintiems ir galintiems pagelbėti Martynui:
Gavėjas: Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
A.s.: LT61 7044 0600 0696 0787 (SEB)
Paskirtis: Martynui
SWIFT kodas: CBVILT2X
Įmonės kodas: 302288579
Paypal: egle@mamuunija.lt