Martyno kelionė į Šveicariją praėjo sklandžiai

Sveiki,

Skubu pasidžiaugti, kad pagaliau Martynas po pusantro mėnesio trukusio ligų periodo pagaliau išsivadavo iš kosulio, anginos ir temperatūros. Taip pat teko patirti šiek tiek streso, kadangi besimaudant pastebėjau pakitimus esančius Martynuko ilgalaikiame kateteryje, kuris implantuotas po oda. Gavome skubų siuntimą į Kauno klinikas, kur kateterį išoperavo, dėl pasislinkimo ir netinkamumo tolesniam naudojimui. Dėkojame dr. A. Kildai už skubiai atliktą operaciją. Džiaugiamės, kad pastarasis atitarnavo mums pusantrų metų, ir labai palengvino daktarų ir sesučių darbą, tačiau pastaruoju metu implantuotas kateteris buvo jau nebenaudojamas, o naudojami paprasti, vienkartiniai.

Taip pat labai džiaugiamės Lino Vaitkevičiaus iniciatyva surengtu koncertu tėvelio Gintauto atminimui paminėti, kurio metu buvo renkamos lėšos retinoblastoma sergantiems vaikams. Dar kartą dėkojame Linui, už labai gražią iniciatyvą.

Kelionė į Šveicariją praėjo sklandžiai. Po operacijos paaiškėjo, jog buvo gydytas naujas auglys akies apačioje. Žinoma naujienos nėra pačios blogiausios, tačiau ne tokios geros kaip tikėjomės. Vis tiek turime vilties pasveikti ir tikime daktarais, jų darbu bei atsidavimu profesijai.

Kita kelionė į Šveicariją suplanuota po mėnesio.

Linkėjimai visiems nuo Martyno!