„Mums rūpi 2015. Bėgame kilniems tikslams“

Šį projektą inicijavome kartu su Airijos lietuvių bėgikų klubu ir organizacija „Airijos lietuviams rūpi“, siekdami surinkti lėšų trūkstamai medicininei įrangai vaikų onkohematoligijos skyriuje Vilniuje nupirkti.

Projekto facebook puslapis. Žiūrėti

Apie projektą:

Visi pasaulio lietuviai buvo kviečiami mesti sau bėgimo iššūkį ir rugpjūčio 1 – lapkričio 30 dienomis įveikti pasirinktą distanciją bei tuo pačiu prašyti draugų, pažįstamų, bendradarbių paremti akciją finansiškai ir emociškai. Apie pasirinktą distanciją buvo informuojamas Airijos lietuvių bėgikų klubas, kuris atsiųsdavo akcijos lankstinukų, rėmimo kortelę bei specialius marškinėlius. Prieš bėgimą ir po jo bėgikai rinko paramą vėžiu sergantiems vaikams, prašydami palaikyti šį iššūkį. Parama buvo renkama akcijos puslapyje www.wecare2015.eu

Akcijos eiga:

Prie akcijos jau prisijungė daug pasaulio lietuvių bėgikų, Kauno maratono klubas bei Remigijus Kančys, kuris skyrė Berlyno maratoną vėžiu sergantiems vaikams.

Mūsų fondo savanoriai taip pat dalyvavo Danske Bank Vilniaus maratone 2015  ir bėgo už vėžiu sergančius vaikus.  Sukaupę visas jėgas įveikėme įvarias distancijas: nuo pilno maratono iki simbolinių 4,2 km. Šiuo bėgimu mes prisijungėme prie projekto „Mums rūpi. Bėgame kilniems tikslams“ ir kvietėme aukoti.

Rezultatai:

Po 4 mėnesių aktyvaus judesio paramos projektas „Mums rūpi. Bėgame kilniems tikslams“ pasiekė finišo liniją aukštai pakelta galva. Iš viso vėžiu sergantiems vaikams bėgikai ir juos palaikę žmonės paaukojo net 6693 eurus. Tariame nuoširdų AČIŪ visiems, kurie priėmė projekto įšūkį, bėgo ir kvietė aukoti – kas 5 km, kas 10 km, o kas net ir 84 km sukurpė rinkdamas paramą tam, kad galėtume nupirkti trūkstamą medicininę įrangą sunkiai sergantiems vaikams. Už surinktą paramą pirksime 3 vakuuminius siurblius ir 10 atsarginių indų atsiurbėjams bei 3 eletroninės svarstyklės su ūgio matuokle.

Dėkojame:

Visiems bėgikams ir pagrindiniam projekto iniciatoriui, entuziastui Aisčiui Slajui.Už ypatingą palaikymą dėkojame Ritai Mockei, už labdarai skirtą zumbos pamoką – Žydrunei Greičiūtei, už futbolo turnyrą – Dariui Dielininkaičiui ir Juran Moskaliov, už apsilankymą Kauno klinikose – Tomui Želioniui, Remigijui Kančiui. Dėkojame organizacijoms Airijos lietuviams rūpi bei Airijos lietuvių bėgikų klubas, finansiniam pagalbininkui „Loghouse“, stiliaus kūrėjui Joma Sport Lietuva, projektui „Olimpinės svajonės link“ bei visiems prisidėjusiems prie paramos rinkimo, iššūkių kūrimo, sunkių kilometrų mynimo…

Visi kartu mes galim daug, nes Mums Rūpi!

Skaitykite daugiau:

www.delfi.lt

www.lietuviai.co.uk

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.