„Nusiskusiu plaukus dėl vėžiu sergančių vaikų“

Tai šaunios merginos Ievos Krivickaitės inicijuota socialinė akcija. Ieva buvo užsibrėžusi: jei pavyks surinkti 30 tūkst. eurų vėžiu sergantiems vaikams, ji nusiskus juosmenį siekiančius storus plaukus, tokiu būdu išreikšdama solidarumą su vėžiu sergančiais vaikais.

Kai buvo surinkta 33.325,69 eurų, Ieva ryžosi atsisveikinti su plaukais tam, kad sergantys vaikai žinotų, jog ligos kelyje jie ne vieni, kad ir be plaukų jie yra nuostabūs, mylimi. Šios gerų žmonių aukos bus skirtos sergančių vaikų svajonėms bei nekompensuojamiems vaistams pirkti.

Palaikydami kilnią Ievos iniciatyvą plaukus taip patt nusiskuto poetas Mantvydas Leknickas, dainininkas Andrius Mamontovas, televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas.

Ievos užmojį palaikė dešimtys žinomų žmonių: dainininkų, menininkų, politikų, dizainerių, stilistų, aktorių, verslininkų, tinklaraštininkų, žurnalistų.

Iš visos širdies dėkojame Andriui Tapinui, Andriui Mamontovui, Mantvydui Leknickui, Dariui Tolušiui, Ievai Krivickaitei, Dianai Augūnaitei, „Figaro“ Europa salonui ir daugybei žmonių prisidėjusių prie palaikymo akcijos, aukojusių, raginusių aukoti sunkiai sergantiems vaikams.

„Esi vertas tiek, kiek vertas tavo pažadas“ savo FB paskyroje mintimis po atsisveikinimo su plaukais dalinosi Andrius Tapinas.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Maždaug prieš pusantrų metų ligoninėje Ieva prasilenkė su trejų ketverių metų mergaite ir nugirdo ją tariant: „Mama, man nukris plaukučiai, aš būsiu negraži.“

Ievai suspaudė širdį: „Pažvelgiau į jos ant pečių krentančias garbanas ir pasidarė be galo liūdna. Norėjau ką nors pasakyti, bet nežinojau, ką. Mačiau, kaip graudinasi mama, nes jai irgi viskas buvo nauja. Tą akimirką norėjosi pačiai nusikirpti plaukus ir padrąsinti: „Juk ataugs.“

Ši mintis Ievos neapleido. Bendraudama su sergančiomis paauglėmis ji įsitikino, kad plaukų tema – labai jautri.

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.