„Palaikykime vėžiu sergančių vaikų mamas“

Ši akcija vyko nuo 2014 m. gegužės  12 d. iki liepos 31 d. Akcijos tikslas buvo atkreipti dėmesį į sunkiai sergančių vaikų mamas. Kiekvienas nusipirkęs lietuviškos kosmetikos „Margarita“ gaminių prekybos tinkle „Eurokos“ prisidėjo prie terapinių ir psichologinių užsiėmimų mamoms ligoninėje.

„Visos mamos yra skirtingos, bet kai jų vaikai suserga, jos tampa vienodos, suprantančios viena kitą ir aukojasi vaikui, atsisakydamos visų kitų žemiškų džiaugsmų. Būtent mamos, susidūrus su sunkia vaiko liga, turi likti stipriausios, nes emocijos, jausmai ar pergyvenimai persiduoda ir vaikams. Todėl mums svarbu rūpintis tiek vaiko, tiek jį slaugančių mamų savijauta. Nes kai mama stipri, pastebimai gerėja ir ligoniukų savijauta, vaikai greičiau sveiksta“,  – sakė paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ direktorė Eglė Mėlinauskienė. 

Per fondo veiklos metus poreikis stiprinti ir drąsinti būtent mamas nuolat auga. Pastebėta, kad mamos jaučiasi ramiau ir stipriau, kai jaučia nuoširdų dėmesį ir rūpestį tiek vaikui, tiek sau pačioms. „Nors keleto akimirkų džiaugsmo, nors keleto minučių be minčių apie ligą, kuri ilgam atskyrė mus nuo brangių žmonių ir apvertė gyvenimą ne savaitei ir net ne mėnesiui. Štai ko laukiam visos čia, ligoninėje gyvenančios mamos, su viltimi ir tikėjimu, kad gal jau rytoj bus geriau…“, – sakė viena onkologine liga sergančio vaiko mama.

Vaiko onkologinės ligos gydymas trunka mažiausiai pusę metų, todėl vienas iš tėvų, dažniausiai – mama, ilgą gydymo laikotarpį praleidžia ligoninėje kartu su vaiku. Todėl už akcijos metu surinktas lėšas „Mamų unija“ organizavp fizinę, psichologinę bei dvasinę būseną sustiprinančius terapinius užsiėmimus vėžiu sergančius vaikus slaugančioms mamoms Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose. Tai buvo savęs pažinimo, relaksacijos, muzikos, dailės, pasakų ir kt. terapijos užsiėmimai, kuriuos vedė profesionalūs specialistai.

„Šios kilnios akcijos idėja patikėjome iškart. Todėl neabejojame, kad ir Lietuvos žmonės noriai rinksis dovanojimo džiaugsmą – galimybę ne tik praskaidrinti vėžiu sergančių vaikų mamų kasdienybę, bet ir prisidėti prie realios pagalbos sunkų ir skausmingą gyvenimo išbandymą patiriančioms mamoms“, – sako „BIOK laboratorija“ rinkodaros projektų vadovė Simona Launikonytė. 

Akcija buvo vykdoma 110 „Eurokos“ parduotuvių visoje Lietuvoje. Pardavėjos segėjo vėžiu sergančias mamas palaikančius ženkliukus, o „Margarita“ produktai  išsiskyrė specialiais akcijos žymekliais. „Margarita“ skirs ne mažesnę kaip 5 tūkst. paramą kilniam tikslui, nepriklausomai nuo pardavimų.

***

Dėkojame visiems, kurie š.m. birželio-liepos mėnesiais įsigijo „Margaritos“ produktų „Eurokos“ tinkle ir tokiu būdu prisidėjo prie užsiėmimų sergantiems vaikams ir jų mamoms organizavimo. Akcijos metu surinkta 5000 eurų, už kuriuos nuo 2014 m. spalio mėn. buvo organizuojami usiėmimai sergantiems vaikams ir jų tėveliams onkohematologiniame skyriuje.

2014-10-13  dainuojančių Tibeto dubenėlių terapija sergančių vaikų mamoms ir tėčiams; Akimirkos »

2014-10-21  lipdymo iš gipso užsiėmimas; Akimirkos »

2014-10-28 spalvingos kaleidoskopų dirbtuvėlės; Akimirkos »

2014-11-03 vandens terapija; Akimirkos »

2014-11-10 smėlio terapija; Akimirkos »

2014-11-18 sapnų gaudyklių kūrimas; Akimirkos »

2014-11-24 akvarelės terapija; Akimirkos »

2014-12-04 grožio terapija; Akimirkos »

Daugiau akimirkų: www.facebook.com

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.