Naujienos iš Emilijos gydymo Šveicarijos klinikose

Pagaliau kuomet jau dienos ėmė ilgėti ir nuotaiką praskaidrino kalnai balto sniego, turime ir mes naujienų iš Emilijos gydymo Šveicarijos klinikose. Emilijos mama pasidalino tokia žinute :

„Sveiki, Vykstame iš Šveicarijos namo. Vykome šį kartą mašina, nes buvo pigiau ir galbūt net patikimiau šiuo laikotarpiu nei su skrydžiais. Emiliją apžiūrėjo įprastų būdu, be narkozės, naujiena buvo tik echoskopas, kurio labai išsigando Emilija, bet galiausiai leidosi apžiūrima. Viskas kaip ir gerai, tik ne viskas gerai matėsi akytėje. Tad po 6 savaičių grįšime į Lozanos kliniką ir teks apžiūra narkozėje, kad neliktų abejonių ar viskas gerai. Emilija siunčia linkėjimus ir stiprius apkabinimus.

Taip pat kai nuvykome į Lozana, ten kur visad apsistojame, Emilijai net ten Kalėdų senelis buvo palikęs dovaną. Nuostabi staigmena. Tų namų šeimininkai nepamiršo ir tų vaikučių, kurių nebuvo, kai Kalėdų senelis buvo apsilankęs. Saugojo, kol atvyksime dovanėlę.“

Emilija, visi laikome už Tave kumščius, tegu Tu esi tikras stiprybės ir pozityvumo užtaisas! Tikimės, kad kitą kartą visos abejonės būtų išsklaidytos ir besišypsodama keliautum namo!